ÇARŞAMBA
Giriş Tarihi : 09-05-2022 23:13

AYCAN YÜKSEL GÜZELLİK MERKEZİNE GÖRKEMLİ AÇILIŞ

Çarşamba İlçesinde güzellik salonları arasında yerini alan Aycan Yüksel Güzellik Merkezi yoğum katılım ile açılışı yapılarak hizmete girdi.

AYCAN YÜKSEL GÜZELLİK MERKEZİNE GÖRKEMLİ AÇILIŞ

Aycan Yüksel’in işletmeciliği’nde Çarşamba İlçesinde hizmet verecek olan Aycan Yüksel Güzellik Merkezi Sungurlu Mahallesi İstasyon Caddesi üzerinde düzenlenen törenle hizmete girdi.Açılış töreni edilen duaların ardından  Çarşamba Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Ümit Taşan Kurdeleyi kesti.

Aycan Yüksel Güzellik Merkezi bünyesinde güzellik bölümünde Cilt bakımı,Lazer Epilasyon,Ağda,Protez tırnak,İpek kiprik,Kiprik liftinğ,Yosun peling,Kavigatasyon,G5 masaj,Manikür,Pedikür,Kaş kontür ve Kalıcı makyaj ile hizmet verecektir.

Ayrıca Aycan Yüksel Güzellik Merkezi Kuför bölümünde Nişan saçı Makyajı,Söz saçı makyajı,Gelin saçı Makyajı,Arnavut topuzu,Kamuflaj Makyaj,Saç tasarımları,Türban tasarımları,Saç renklendirme,Saç kesim tasarımları,Perma,Afro Dalga ve 0-13 yaş erkek çocuk saç traşları ile açılışa özel fiyatları ve alanında uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerinin hzimetine açıldı.

Açılış töreninde Aycan Yüksel Güzellik Merkezi sahibi Aycan Yüksel Davetliler ve misafirleri ile yakından ilgilenerek ,Bugün açılımızda bizleri yalnız bırakmayan siz değerli dostlarıma canı gönülden teşekkür ederim dedi.

HABER:EMİN İNAN

 

 

 

AdminAdmin