SPOR
Giriş Tarihi : 30-05-2024 19:46

AYYILDIZ SPOR KULÜBÜ’NDEN BAŞKAN SANDIKCI’YA ZİYARET

Bursa’da düzenlenen Softbol Türkiye Şampiyonası’nda ikinci olan Çarşamba Ayyıldız Spor Kulübü, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Ersin Sandıkcı’ya ziyarette bulundu.

AYYILDIZ SPOR KULÜBÜ’NDEN BAŞKAN SANDIKCI’YA ZİYARET

19-22 Mayıs 2024 tarihleri arasında Bursa’da 15 kulübün katılımıyla gerçekleştirilen U15 Softbol Türkiye Şampiyonası’nda Türkiye ikincisi olan Çarşamba Ayyıldız Spor Kulübü sporcuları ve antrenörleri AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Ersin Sandıkcı’ya ziyarette bulundu.

Ziyaret ile alakalı açıklama yapan AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Ersin Sandıkcı, “Çarşamba’da futbol dışında spor kulüplerimiz voleybol, basketbol, ragbi, beyzbol ve softbol dallarında da takımlarımız takım sporlarında mücadelelerini sürdürüyor. Ayyıldız Spor Kulübümüzün softbol takımı da Bursa’da düzenlenen U15 Türkiye Şampiyonası’nda Türkiye ikincisi olarak bizleri gururlandırdı. Biz bu başarıda emeği olan sporcularımıza, antrenörlerimize ve kulüp yöneticilerimize bizlere bu gururu yaşattıkları için teşekkür ediyoruz” şeklinde konuşarak ziyaretten dolayı sporculara ve antrenörlere teşekkür etti.

HABER:EMİN İNAN

AdminAdmin