ÇARŞAMBA
Giriş Tarihi : 17-02-2022 17:09

BAŞKAN ADAYI CİHAN KAYA ESNAFIMIZI EZDİRMEYECEĞİZ.

Çarşamba Bakkallar Odası Başkan  adayı  Cihan Kaya esnaf  gezilerine devam ediyor.

BAŞKAN ADAYI CİHAN KAYA ESNAFIMIZI EZDİRMEYECEĞİZ.

         Esnafların Cihan Kaya’ya desteği her geçen gün büyüyor, esnaf ziyaretleri sırasında projelerini anlatan Başkan Adayı Cihan Kaya ‘’Göreve seçilirsek odamızı  çalışan esnafının yanında yer alan, esnafının sözü ve sesi haline getireceğini,  üyelerin artık seçimden seçime hatırlanan değil her zaman yanlarında olacağını ve  esnafın sorunlarını dinlemek bunları çözmek esnaf yararına sorun ve sıkıntıları her platformda gündeme getiren bir anlayış içerisinde olacaklarını ifade etti.

          Tüm Esnaflarımızı zaman zaman bir araya getirerek bir birbirleriyle tanıştırıp ortak anlayış içerisinde esnafların sorunlarını çözeceklerini belirtti.

ODAMIZ ESNAFIMIZIN YANINDA OLACAKTIR.

       Başkan  adayı olduğumdan beri esnaflarımızın tek söylediği şey unutulduk oldu. Göreve geldiğimizde esnaflarımızın bu veryansını dinleyerek esnafımızı odamıza değil odamızı esnafımızın ayağına getireceğiz. Odamız üyelerimizin yararına çalışan ve proje üreten bir oda anlayışı içerisinde hep birlikte el ele vererek esnafımızın yanında  bulunacağız. Dedi.

KONGREYE DAVET

           21 Şubat Pazartesi günü yapılacak olan Çarşamba Bakkallar Odası seçimlerine, adaylığımız sürecinde bizi güler yüzleri ile karşılayan ve desteklerini ileten tüm  üyelerimizi kongeye katılımlarını rica eder, göreve gelirsek şahsım ve yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte esnafımızın hizmetkarı olmaya hazırız diyerek sözlerini tamamladı.

Emin İNAN

 

AdminAdmin