ÇARŞAMBA
Giriş Tarihi : 01-02-2022 19:51

BAŞKAN AYDIN İLE YOLA DEVAM

Çarşamba Kunduracılar Odası’nın dün gerçekleştirilen genel kurulunda tek liste ile seçime giren mevcut başkan Osman Aydın, kullanılan tüm oyları alarak yeniden başkanlığa seçildi.

BAŞKAN AYDIN İLE YOLA DEVAM

Çarşamba Halk Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilen genel kurulda 93 üyeden 41’inin oy kullandığı seçimde tüm oyları alan Başkan Aydın yeniden başkanlığa seçildi.

Genel kurulda bir konuşma gerçekleştirilen Çarşamba Kunduracılar Odası Başkanı Osman Aydın, “Koronavirüs pandemisi nedeniyle hem ülkemiz hem de tüm dünya zorlu günlerden geçiyor. İnşallah bu hastalık en kısa sürede sona erer ve normal hayatımıza döneriz. İki dönemdir odamız üyeleri için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bundan sonrada yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla birlikte üyelerimiz için çalışmayı sürdüreceğiz. Bizlere güvenerek verdiğiniz destek için hepinize çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Çarşamba Kunduracılar Odası Başkanı Osman Aydın’ın yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu:

“Birol Altındeğer, Resul Demirelli, Enver Özovalı, Murat Soyaltın, Vedat Bayrak ve Abdullah Ok.”

Çarşamba Halk Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilen genel kurula Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği(SESOB) Başkanı Hacı Eyüb Güler, oda başkanları ve Kunduracılar Odası üyeleri katıldı.

 

AdminAdmin