ÇARŞAMBA
Giriş Tarihi : 28-03-2022 22:12

BAŞKAN BALA’DAN BAŞKAN DEMİR ’ E TEŞEKKÜR   ZİYARET

Geçtiğimiz günlerde Samsun Büyükşehir Belediyesince tüm ulaşım araçları fiyat tarifelerine %30 zam yapılmıştı. Çarşamba Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Musa Bala akaryakıt fiyatlarındaki artış nedeniyle daha önce Şubat ayı içerisinde almış olduğumuz fiyat tarifesine %25 lik zam akaryakıt fiyatları karşısında eriyip gitmişti. Bu taleplerimizi Samsun esnaf odalar birliği başkanımız Hacı Eyüp Güler ile birlikte Büyükşehir belediye başkanımıza  iletmiştik.

BAŞKAN BALA’DAN BAŞKAN DEMİR ’ E TEŞEKKÜR   ZİYARET

Çalıştay düzenlendi

Başkan Bala yaptığı açıklamada “ Büyükşehir Belediyesi Başkanımız Sayın Mustafa Demirin talimatıyla Samsun Esnaf Odaları Birliği Başkanımız Hacı Eyüp Güler başkanımızın ev sahipliğinde bir çalıştay düzenlendi. Bu çalıştay da tüm taleplerimizi ilettik ve akabinde ivedi bir şekilde gerçekleşen Ukome toplantısında zam kararı onaylanarak yürürlüğe girmişti. Diğer taleplerimiz ise  zaman içerisinde çözülecektir.” dedi

 Teşekkür ziyareti

Bugün yaptığımız bu ziyaret kendisine bir teşekkür ziyareti olarak gerçekleşmiştir, ayrıca istişare ve toplantıların devam etmesi ve her bir sorunu karşılıklı konuşarak , tartışarak ve bir uyum içerisinde çözeceğimizi bunun için de istişare masasının her daim kurulacağına vurgu yapmıştır. Diyerek sözlerini tamamladı.

AdminAdmin