ÇARŞAMBA
Giriş Tarihi : 04-02-2022 15:12

 BAŞKAN BALA’DAN SERT TEPKİ VATAN HAİNLERİ

Çarşamba Şoförler Odası Başkanı Musa Bala dün Mustafa Kemal Atatürk’ün heykeline yapılan hain saldırıya sert tepki göstererek bir kınama mesajı yayımladı.

 BAŞKAN BALA’DAN SERT TEPKİ VATAN HAİNLERİ

‘Bu vatan hainlerinin en ağır ceza ile cezalandırılması gerekmektedir’ diyen Çarşamba Şoförler Odası Başkanı yapılan hain saldırı ile alakalı şunları söyledi:

“VATAN HAİNLERİ

Samsunumuzun simgesi Türk milletinin vazgeçilmezi, namusu, unutulmazı bu ülkede yaşayan her vatandaşın sevgilisi, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürkümüzün Kurtuluş Savaşı’nı başlattığı güzel ilimiz Samsun’da bulunan heykeline tacizde bulunan vatan hainleri yakalanarak tutuklu yargılanmak üzere cezaevine gönderildi. Ancak bu vatan hainlerinin en ağır ceza ile cezalandırılması gerekmektedir.

Büyük Türk milletinin değerlerine hiç kimsenin el uzatamayacağını, bu ülkenin hangi şartlar altında kurulduğunu, hangi şartlar altında ne mücadeleler verdiğini, bu mücadeleler verilirken Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürkümüzün bu ülke var olduğu sürece her türlü değerlerine sahip çıkılacağını bir, iki çapulcunun ya da provokatörlerin yaptıkları bu olay asla yanlarına kalmayacaktır.

Unutmasınlar ki; Türk milleti geçmişini, bugününü asla unutmaz, Türk milleti değerlerine bağlıdır. Hiçbir gücün Türk milletine, bu değerlerimizi unutturma girişimlerine cevap vermeyecek kadar aciz olmadığını bilsinler.

Samsun, Kurtuluş Savaşımızın kurtuluş meşalesinin yakıldığı yerdir. Ulu Önderimizin değerlerine sahip çıkmak boynumuzun borcudur. Çapulculara, vatan hainlerine asla geçit vermeyeceğimizi bilsinler. Kimse Türk milletini hafife almasın!”

 

AdminAdmin