SİYASET
Giriş Tarihi : 18-02-2022 20:47

BAŞKAN BİLGİN TÜRK SİYASİ TARİHİNDE BİR İLK

Yeniden Refah Partisi Çarşamba İlçe Başkanı Av.Caner Bilgin Türk Siyasi tarihinde bir ilk gerçekleşti diyerek açıklamalarda bulundu.

BAŞKAN BİLGİN TÜRK SİYASİ TARİHİNDE BİR İLK

Başkan Bilgin açıklamalarında şunları dile getirdi.Facebook Partimizin Genel Merkez Resmî  Facebook Hesabını süresiz olarak dondurdu.

NEDEN DİYE BİR DÜŞÜNÜN VE ARAŞTIRIN!!!

Kıymetli vatandaşlarımız buradan bile Partimizin konumunu akledebilirsiniz. Medya ambargoları, anketlerde itibarsızlaştırma çalışmaları ya da görmezden gelmeleri defalarca dile getirdik ancak bu olay somut bir delildir.Tıpkı Necmettin Erbakan hocamız gibi Genel Başkanımız Dr.Fatih Erbakan ve Yeniden Refah Partisi, kurulduğu andan itibaren Küreselcilere ve siyonizme karşı söylemleri ile bütün partilerin ortak fikir birliğiyle imza attığı konularda farkındalık yaratarak, gerçekleri insanlarımıza göstermiştir.Yine Erbakan hocamıza yapılan engellemelerin bugün Dr.Fatih Erbakan a da yapıldığının açık vesikasıdır. Partimizin çeyreği kadar teşkilatlanmamış ve üyesi bulunmayan partileri, medya ALLAYIP PULLARKEN ve bize medyada yer verilmezken, üzerine Facebook hesabımızın süresiz dondurulması, önümüzdeki günlerde karşılaşacağımız nice engellemelerin habercisidir.

Bugün Necmettin Erbakan a yapılanları yeni anlayan, kendisini o zaman anlayamadık, halbuki haklıymış diyenler, aynı engellemelere maruz kalan Dr.Fatih Erbakan a geç olmadan sahip çıkmalıdırlar.

Yeniden Refah Partisi ve diğerleri..!

AdminAdmin