SİYASET
Giriş Tarihi : 31-12-2020 13:18

BAŞKAN CAN’DAN YENİ YIL MESAJI

Gelecek Partisi Çarşamba İlçe  Başkanı Avukat Harun Can, yayınladığı yeni yıl mesajında 2021 yılının tüm Çarşambalı hemşerilerimize sağlık, başarı ve mutluluk getirmesi temennisinde bulundu.

BAŞKAN CAN’DAN YENİ YIL MESAJI

Gelecek Partisi Çarşamba İlçe  Başkanı Avukat Harun Can, Yeni Yıl Dolayısıyla Yayınladığı Mesajda, "Yeni Yılın Hem Ülkemiz, Hem de Tüm Dünya İnsanları için Barışın, Sevginin ve Hoşgörünün Hâkim Olduğu Bir Yıl Olmasını Diliyorum" dedi.

Gelecek Partisi Çarşamba İlçe  Başkanı Avukat Harun Can yaptığı açıklamada, acısı, tatlısı ve üzüntüsüyle bir yılın geride kaldığını belirterek "Yeni ümitler ve yeni beklentilerle yeni bir yıla daha giriyoruz. Tabi ki öncelikle dileğimiz ülkemiz ve tüm dünyada barışın, sevginin ve hoşgörünün egemen olması insanlarımızın refah içinde yaşamasıdır" dedi.

Başkan Can “Yeni yılda ve daha nice yıllarda halkımızın gücüne inanarak, ümidimizi canlı tutarak, karamsarlığa kapılmadan, yorulmadan, kardeşlik hukukuna sadık kalarak tüm Türkiye’ye ve Çarşambalı hemşerilerimize huzur ve güven ortamında sağlıklı ve sıhhatli yeni yıllar temenni ediyorum” dedi.

 

AdminAdmin