ÇARŞAMBA
Giriş Tarihi : 27-02-2022 13:39

BAŞKAN DOĞAN’DAN MİRAÇ KANDİLİ MESAJI

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Miraç Kandili vesilesiyle bir mesaj yayımladı. Başkan Doğan mesajında, “Miraç Kandili’nin tüm dünyaya barış, sağlık ve huzur getirmesini diliyorum. Kandilimiz mübarek olsun” ifadelerine yer verdi.

BAŞKAN DOĞAN’DAN MİRAÇ KANDİLİ MESAJI

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Miraç Kandili vesilesiyle bir mesaj yayımlayarak tüm İslam âleminin Miraç Kandili’ni tebrik etti.  Mesajında mübarek kandil gecesinin tüm İslam âlemi için hayırlar getirmesini temenni eden Başkan Doğan, ellerin semaya açıldığı bu mübarek gecede tüm duaların kabul olmasını, kandil gecesinin tüm insanlık için barış, sağlık, huzur ve bereket getiresini dilediğini belirtti.

Başkan Doğan mesajında; “Peygamber Efendimiz’in, Rabbimizin huzuruna Miraca yükseldiği bu kutlu gecede; gönüllerimize ferahlık, geçmişimize rahmet, geleceğimize bereket olsun. Allah tüm dualarımızı kabul etsin.  Ülkemizi ve milletimizi her türlü kaza beladan muhafaza etsin. Rahmet, mağfiret ve lütuf iklimi üç aylardayız. Rabbim bereket ve güzellik ayı Ramazan’a ulaşabilmeyi nasip etsin. Bu vesile ile başta Çarşambalı hemşehrilerimiz olmak üzere ülkemizin, milletimizin ve tüm İslam aleminin mübarek Miraç Kandili’ni tebrik ediyor, bu mübarek gecenin tüm insanlığa barış, huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum” ifadelerine yer verdi.

AdminAdmin