ÇARŞAMBA
Giriş Tarihi : 07-06-2024 18:21

BAŞKAN DÜNDAR, MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, muhtarlarla bir araya geldi. Göl Restoran’da gerçekleştirilen “Muhtarlar ile Buluşma” toplantısında mahalle muhtarları ile birlikte belediye ilgili birim müdürleri de katıldı. 

BAŞKAN DÜNDAR, MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Göreve yeni seçilen muhtarlara ve önceki dönemden devam eden muhtarlara hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Dündar, birlikte hareket edeceklerini, mahalle ziyaretleri yaparak programlı bir çalışma hayata geçireceklerini söyledi. 
Muhtarların sorularını cevaplayan Başkan Dündar, mahallelerdeki sorunları muhtarlar aracılığıyla ilgili birim müdürlerine not aldırdı. Muhtarlara bir program dahilinde sorunları bir bir çözeceklerini ifade etti. 

“Muhtarlar ile iletişim halinde olacağız”

Muhtarlarla iletişim halinde olunması gerektiğini söyleyen Başkan Dündar, birlik ve beraberlik içerisinde muhtarlar ile iletişim halinde olacağını söyledi. “Bir düzen, program ve yöntem tutturmalıyız. Çarşamba Belediyesi olarak ve ben Çarşamba Belediye Başkanı olarak her zaman sizlerle birlikte sahada bir arada olacağız. Çarşamba’ya hizmet noktasında sizlerle birlikte hareket edeceğiz.” dedi. 

“İşimiz her zaman olduğu gibi hizmet olacak!”

Başkan Dündar muhtarlara, “Mahallelerimizdeki ihtiyaçlarımızı hep birlikte planlayacağız ve karşılayacağız. Buna dönük tecrübemiz, bilgimiz ve birikimimiz var. Burası büyük ve bereketli bir memleket Allah’ın izni ile güzel çalışmalar yapacağız. İşimiz her zaman olduğu gibi hizmet olacak.” İfadesine yer verdi.

“Daha kapsamlı, daha güçlü bir şekilde çalışacağız”

Programa katılan muhtarlara teşekkür eden Başkan Dündar, “Kurban Bayramı’nda tekrar bir araya geleceğiz bayramdan sonra tüm muhtarlar ile birlikte programlı bir şekilde, daha kapsamlı ve daha güçlü bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz. Yeni dönem muhtarlarımıza hayırlı olsun” dileklerini iletti.

Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar’a hayırlı olsun dileklerini ileten Muhtarlar, birlikte çalışmanın önemine dikkat çekerek teşekkür ettiler.

AdminAdmin