SİYASET
Giriş Tarihi : 16-03-2024 21:04

BAŞKAN MAHALLEMDE İLE ORTAK YÖNETİM

Başkan Adayı Ender Gür, 'Başkan Mahallemde' projesiyle vatandaşın kendilerine gelmesini beklemeden, onların ayağına kadar gideceklerini söyledi. Gür, "Bu projeyle talep, istek ve sorunları ortak akılla belirleyip, harekete geçeceğiz" dedi

BAŞKAN MAHALLEMDE İLE ORTAK YÖNETİM

Cumhur İttifakı AK Parti Çarşamba Belediye Başkan Adayı Ender Gür'ün proje kitapçığı hazırlandı. Vatandaşlardan gelen talepler, ilçenin ihtiyaçları ve kalıcı eserlerin artırılmasına yönelik projeler tanıtılmaya başladı.

 

Ender Gür ve ekibinin önem verdiği projelerden birisi 'Başkan Mahallemde' projesi. Ortak akıl yönetimi ve fikir alışverişine dayalı bu projeyle Ender Gür, yönetim ekibiyle 143 mahalleyi gezip, talepleri yerinde inceleyeceğini açıkladı.

HALKLA İÇ İÇE OLACAĞIZ

Başkan Adayı Ender Gür, "Resmi işler dışında belediyede olmayacağımı söylemiştim. Bizim işimiz halka hizmet. Onun için halkla iç içe olacağız. Vatandaşın bize gelmesini beklemeden biz vatandaşın ayağına gideceğiz. Tüm yönetim ekibiyle birlikte mahalleye gidip muhtarlar ve vatandaşlarla toplantılar yapıp istek, talep ve sıkıntılarını dinleyeceğiz. Sonrasında ise bunları yapacağımız takviye açıklayıp, altını imzalayıp döneceğiz ve çalışmalara başlayacağız. Hemen nisan ayı sonu itibariyle Başkan Mahallemde buluşmalarına başlayacağız" dedi.

AdminAdmin