ÇARŞAMBA
Giriş Tarihi : 14-03-2023 20:19

BAŞKAN MURZİOĞLU’DAN ÇARŞAMBA TİCARET BORSASINA ZİYARET

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkan Yardımcısı Salih Zeki Murzioğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kadir Beytekin, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Fahri Eldemir, Yönetim Kurulu Üyeleri Erkan Malkoç, Ayhan Çakır, Zafer Dilmen, Kerem Tüfekçi ve Genel Sekreter Süleyman Karabük, Ekim ayında borsa organ seçimlerini tamamlayan Çarşamba Ticaret Borsası Meclisine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

BAŞKAN MURZİOĞLU’DAN ÇARŞAMBA TİCARET BORSASINA ZİYARET

Çarşamba TB Meclis Başkanı Hacı Toraman, Yönetim Kurulu ve Meclis üyelerinin de bulunduğu ziyarette Başkan Murzioğlu, Çarşamba TB’nin meclisine yeni dönemde başarılı çalışmalar temenni etti. Karşılıklı istişarenin yapıldığı ziyarette Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmaz’ı temsilen Çarşamba TB Meclis Başkanı Hacı Toraman ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Servet Zeren yer aldı. Toraman, güzel temennileri için Başkan Murzioğlu ve misafirlerine teşekkür etti.

Ziyarette Toraman ve Murzioğlu, Samsun ve Çarşamba’nın ticari hayatı ve ekonomik getirisi için büyük bir öneme sahip olan fındığın ve Samsun’da yetişen diğer tarım ürünlerinin Türkiye ve Dünya pazarında gerçek değerini alabilmesi ve hem dünya pazarında hem de Türkiye’de farklı çeşitliklerle kullanımının yaygınlaşması için fikir birliği ile ortaklaşa çalışmalar yapılması gerektiğini ifade etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret sonrası Toraman, Başkan Murzioğlu’na ziyaretlerinden ötürü plaket takdim etti.

Ziyarete Çarşamba TB meclisinden, Yönetim Kurulu Üyesi Erol Akça, Meclis Başkan Yardımcısı Murat Yaralı, Meclis Üyeleri Mehmet Çalışkan, Mehmet Arslan, Hüseyin Işık, İlhan Peker ve Kurucu Meclis Üyesi Nurettin Öztekin katıldı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Toraman, güven tazeleyerek yeniden Samsun TSO Başkanı seçilen Murzioğlu ve yönetimine yeni dönemlerinde başarılar diledi.

 

 

AdminAdmin