ÇARŞAMBA
Giriş Tarihi : 26-01-2022 00:15

BAŞKAN TAŞAN GÜVEN TAZELEDİ

Çarşamba Berberler ve Kuaförler Odası’nın gerçekleştirilen genel kurulunda tek liste ile seçime giren mevcut başkan Ümit Taşan yeniden başkan seçildi.

BAŞKAN TAŞAN GÜVEN TAZELEDİ

Çarşamba Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen seçime tek liste ile giren Çarşamba Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Ümit Taşan, 230 üyeden 77’sinin oy kullandığı seçimde kullanılan tüm oyları alarak güven tazeledi.

Genel kurulda bir konuşma gerçekleştiren Başkan Ümit  Taşan, “Tüm dünyada etkili olan pandemi nedeniyle bizlerde bir dönem kapalı kaldık ve zorluklar çektik. Bende bir meslektaşınız olarak yaşanan zorlukları çektim ve en iyi bilenlerden birisiyim. Sonrasında hükümetimiz 5 bin liralık bir yardımda bulundu, ancak bu yardımı alamayan birkaç esnaf arkadaşımız var ve ben bu konunun takipçisiyim. Bunu da esnaf arkadaşlarımızın bilmesini istiyorum. Bugüne kadar nasıl ki sizler için mücadele ettiysek bundan sonra da sizler için mücadele edeceğiz. Ancak siz esnaf arkadaşlarımdan bir isteğim var; lütfen oda olarak belirlenen fiyat tarifesine uyalım. Ben sizlerin hepsini Allah için seviyorum ve hatam olan esnaf arkadaşımız varsa hepsinden özür diliyorum. İnsan seçimlerde sevdiğini seçermiş, sizler de bizleri tek liste ile seçime girmemizi istediniz. Hepiniz sağ olun” şeklinde konuştu.

Çarşamba Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Ümit Taşan’ın yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu:

“Fehmi Cömert, Asiye Dikbaş, Orhan Uysal, Mustafa Kocaman, Fatma Güntekin ve Tuncay Çevik.”

Çarşamba Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen genel kurula Samsun Berberler Odası Başkanı Zabit Pilan, Çarşamba Muhtarlar Derneği Başkanı Yusuf Özkan, oda başkanları ve Çarşamba Berberler ve Kuaförler Odası üyeleri katıldı.

AdminAdmin