GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-06-2022 21:36

BAŞKAN YAVUZ’DAN BAŞKAN ACAR’A ZİYARET

Çarşambaİlçesi Boyacılı Köyü Derneği Başkanı Ali Yavuz ve yönetim kurulu üyeleri,Tekirdağ Samsun Dernekler Federasyonu Başkanı Bilal Acar’ı ziyaret ettiler.

BAŞKAN YAVUZ’DAN BAŞKAN ACAR’A ZİYARET

Çarşamba Boyacılı Köyü Derneği Başkanı Ali Yavuz ve yönetim kurulu üyeleri,Tekirdağ’da faaliyet gösteren Samsun Dernekler Federasyon Başkanı Bilal Acar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Ziyarette bir konuşma yapan Çarşamba Boyacılı Köyü Derneği Başkanı Ali Yavuz,Tekirdağ’da faaliyet gösteren ve  Samsunlu hemşerilerimizi bir araya getirmek için kurulan Tekirdağ Samsun Dernekler Federasyonu hepimize hayırlı ve uğurlu olmasını dileyerek Federasyon Başkanımız Bilal Acar’a şahsım ve yönetim kurulu üyelerim adına teşekkür ederek çalışmalarında başarılar dilerim.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Tekirdağ Samsun Dernekler Federasyonu Başkanı Bilal Acar, Çarşamba İlçesi Boyacılı Köyü Derneği Başkanı Ali Yavuz ve yönetim kurulu üyeleri’ne bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim,Federasyonumuzun kuruluşu ile ilgili gerekli yerlere müracaatımızı yaptık ve 18 Mayıs’ta federasyonumuzun onayını aldık.Tekirdağ’da yaklaşık 60 bin Samsunlu hemşerimiz var,Tekirdağ sanayi şehri olduğu için Tekirdağ’a Samsun’dan çok sayıda hemşehrimiz gelip,Türkiye’nin üretimine sanayide çalışarak katkı veriyor.

Başkan Acar;Bizlerde federasyonumuzu kurarak hemşehrilerimizi layık oldukları gibi temsil edip,Tekirdağ’da yaşayan yapacağımız programlarımızı ve etkinliklerimizle bir araya geleceğiz diyerek tekrardan Çarşamba İlçesi Boyacılı Köyü Derneği Başkanı Ali Yavuz ve yönetim kurulu üyeleri’ne ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim.

Ziyarette Çarşamba İlçesi Boyacılı Köyü Derneği Başkanı Ali Yavuz, Tekirdağ Samsun Dernekler Federasyonu Başkanı Bilal Acar’a Çarşamba Boyacılı Köyü Derneği forması hediye etti.

HABER:EMİN İNAN

 

AdminAdmin