ÇARŞAMBA
Giriş Tarihi : 09-11-2022 22:57

Başkan Yılmaz; Çarşamba Geleceğin Şehri

Çarşamba Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım, Çarşamba Ticaret Borsası (ÇTB) Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmaz ve yeni ÇTB meclisine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Yılmaz; Çarşamba Geleceğin Şehri

Çarşamba Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım, ÇTB Başkanı Kazım Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek Ekim ayı başında gerçekleşen Borsa organ seçimleri sonucunda yeniden başkan seçilen Yılmaz ve yeni meclisine hayırlı olsun dileklerini iletti.  Tebrik ziyaretinde ÇTB Meclis Başkanı Hacı Toraman, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Servet Zeren, Yönetim Kurulu Üyesi Sezai Atsan, Meclis Üyeleri Nurettin Öztekin, Hüseyin Işık, İlhan Peker ve Genel Sekreter Sercan Yaşar hazır bulundu.

Yıldırım ile Çarşamba’nın güncel konularına ilişkin istişare eden Yılmaz, önümüzdeki yıllarda Çarşamba için her zamankinden daha büyük bir gayretle çalışılacağını dile getirerek, “Borsa olarak, ilçemizin, hemşehrilerimizin ve üyelerimizin sosyoekonomik anlamda ilerlemesine katkı sunmak adına yeni dönemde de çalışmalarımıza devam edeceğiz.  Yeni faaliyetlere ve projelere adım atarken kıymetli Kaymakamımız ile görüş alışverişinde bulunarak hemşehrilerimizin istek ve önerileri hususunda değerlendirmelerde bulunuyoruz. Bizler için önemli olan Çarşamba’nın geleceğin şehri olan bir kent konumunda olmasıdır, bunun için çalışmalarımıza yeni dönemde de devam edeceğiz” dedi.

Başkan Yılmaz, Yıldırım’ın tebriklerini kabul ederek nazik ziyaretinden ötürü teşekkür etti.

 

AdminAdmin