ÇARŞAMBA
Giriş Tarihi : 06-10-2022 20:29

Başkan YILMAZ; Çarşamba’ya Değer Katmaya Devam Edeceğiz

Çarşamba Genç İş Adamları Derneği (ÇARGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Gençtomurcuk ve Dernek Yönetimi, geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen Borsa organ seçimlerinde yeniden Başkan seçilen Çarşamba Ticaret Borsası (ÇTB) Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmaz’a tebrik ziyaretinde bulundular.

Başkan YILMAZ; Çarşamba’ya Değer Katmaya Devam Edeceğiz

Çarşamba Genç İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Gençtomurcuk, Başkan Yardımcısı Harun Eskin, Yönetim Kurulu Üyesi Devrim Altuntaş, Dernek Üyeleri, Yusuf Bekar, Kadir Can Yıldızoğlu ve Salih Duman ÇTB Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmaz’a gerçekleşen seçimler sonucu tebrik ziyaretinde bulundu.

Çarşamba Genç İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Gençtomurcuk ve dernek üyeleri, üçüncü dönemini tamamlayan ve dördüncü dönemine adım atarak yeniden Başkanlığa gelen ÇTB Başkanı Kazım Yılmaz’ı makamında ziyaret etti. Dernek adına Yılmaz ve Meclis üyelerini kutlayan Gençtomurcuk, yeni dönemde üyelerine hizmet vermeye devam edecek borsa başkanı Yılmaz ve Meclisine başarılar diledi.

Çarşambalı iş insanlarının yer aldığı ve Çarşamba’nın ekonomik ve ticari hayatının yanı sıra sosyal ve kültürel hayatının da değerlendirildiği ziyarete ÇTB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Servet Zeren iştirak etti.

Çarşamba’ya Değer Katmaya Devam Edeceğiz

Çarşamba ve Borsa üyeleri için çalışmaya devam edeceklerini ifade eden Başkan Yılmaz, “Bugüne kadar Çarşambamıza değer katmak ve üyelerimize yüksek memnuniyetle hizmet vermek için çalışmalarımızı sürdürdük. Yeni dönemimizde üyelerimiz için çalışmaya ve Çarşamba’ya değer katmaya devam edeceğiz” sözlerine yer verdi.

Yılmaz, Çarşamba Genç İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Gençtomurcuk ve Dernek üyelerinin tebriklerini kabul ederek, nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

 

 

AdminAdmin