ÇARŞAMBA
Giriş Tarihi : 02-12-2022 17:53

Başkan Yılmaz Çelik ve Gömeç’i Ağırladı

Çarşamba İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Kemal Çelik ve Türkiye Genç İş İnsanları konfederasyonu (TUGİK) TÜGİK Yüksek İstişare Konseyi Üyesi ve Empati Organizasyon ve Medya Planlama işletme sahibi Savaş Gömeç, Borsa organ seçimlerinde yeniden güven tazeleyen Çarşamba Ticaret Borsası (ÇTB) Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmaz’a ve yeni ÇTB meclisine ayrı ayrı hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Yılmaz Çelik ve Gömeç’i Ağırladı

Çelik’i ağırlayan Başkan Yılmaz, Jandarma Teşkilatının İlçenin düzeni ve nizamı için son derece önemli olduğunu ifade etti. Yılmaz, “İlçemiz, hemşehrilerimiz ve milletimiz için gece gündüz demeden asayişin sağlanması konusunda büyük bir özveri ile çalışan Jandarma teşkilatımızı tebrik ediyor, Çarşamba İlçe Jandarma Komutanımıza İlçemize sunduğu hizmetlerden ötürü teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Samsun ve Çarşamba’da yapılan sivil toplum çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulunduğu Gömeç’i dinleyen Başkan Yılmaz, “Samsun ve Çarşamba’nın iş hayatı için yapılan tüm çalışmaları yakından takip ediyor, ilimiz ve ilçemiz nezdinde yapılacak tüm faaliyetlere destek veriyoruz. Dördüncü dönemimizde de daha önceki yıllarda olduğu gibi iş insanlarımız ile istişarelerimize devam ediyor, memleketimize katkı sunacak tüm çalışmalarda kuruluşlarımızın ve iş insanlarımızın yanında olduğumuzu ifade ediyoruz” dedi.

Tebrik ziyaretlerine ÇTB Meclis Başkanı Hacı Toraman, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Servet Zeren ve Meclis Üyeleri Nurettin Öztekin, Mehmet Çalışkan ve Hüseyin şık iştirak etti.

Tebrik ziyareti sonrasında Başkan Yılmaz, Çelik ve Gömeç’e nezaket ziyaretlerinden ötürü ayrı ayrı teşekkür etti.

 

AdminAdmin