ÇARŞAMBA
Giriş Tarihi : 05-10-2022 20:07

BAŞKAN YILMAZ’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ

Samsun Çarşambalılar Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Sarıoğlu ve Çarşamba Gürcü Kültür Derneği Başkan Yardımcısı Mali Müşavir Mehmet Köse 4. Döneminde yeniden Başkanlığa gelen Çarşamba Ticaret Borsası (ÇTB) Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmaz’a tebrik ziyaretinde bulundu.

BAŞKAN YILMAZ’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ


Samsun Çarşambalılar Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Sarıoğlu, Vakfın Yönetim Kurulu Üyeleri Cemil Aycan ve Diş Hekimi Neslihan Kaya Aydoğdu ve Çarşamba Gürcü Kültür Derneği Başkan Yardımcısı Mali Müşavir Mehmet Köse ile iş insanı İbrahim Sandıkçı Çarşamba Ticaret Borsası (ÇTB) Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmaz’a ayrı ayrı tebrik ziyaretinde bulundu.

Samsun Çarşambalılar Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Sarıoğlu ve Vakfın Yönetim Kurulu Üyeleri, 4. Döneminde yeniden Başkanlığa gelen ÇTB Başkanı Kazım Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek, Yılmaz ve Meclisine hayırlı olsun dileklerini iletti. Çarşamba’ya dair gündem konularının da görüşüldüğü ziyarete ÇTB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Servet Zeren iştirak etti. Başkan Yılmaz, Samsun Çarşambalılar Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Sarıoğlu ve heyetine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek tebriklerini kabul etti.

Çarşamba Gürcü Kültür Derneği Başkan Yardımcısı Mali Müşavir Mehmet Köse ile iş insanı İbrahim Sandıkçı, Borsa organ seçimleri sonrası güven tazeleyen Başkan Yılmaz’ı tebrik ederek yeni dönem için başarılar diledi. Çarşamba’nın ekonomisi ve gelişmeye devam eden ticari hayatının da konu alındığı tebrik ziyaretinde, ÇTB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Servet Zeren, Yönetim Kurulu Üyesi Erol Akça ve Meclis Üyesi Mehmet Arslan hazır bulundu. Başkan Yılmaz Köse ve Sandıkçı’nın tebriklerini kabul ederek nazik ziyaretleri için teşekkür etti.

 

AdminAdmin