ÇARŞAMBA
Giriş Tarihi : 30-04-2022 23:13

BOYACILI KÖYÜ DERNEĞİ’NDEN EMİN İNAN’A ZİYARET

Çarşamba Boyacılı Köyü Dernek Başkanı Ali Yavuz ve yönetim kurulu üyeleri Denge Gazetesi Çarşamba Temsilcisi ve Medya Çarşamba Haber sitesi sahibi Emin İnan’ı ziyaret ettiler.

BOYACILI KÖYÜ DERNEĞİ’NDEN EMİN İNAN’A ZİYARET

Ziyarette bir konuşma yapan Çarşamba Boyacılı Köyü Dernek Başkanı Ali Yavuz’’Yerel Basının yerel yönetimler için önemli olduğu dile getiren başkan Yavuz,gece gündüz demeden zor şartlar altında yaptıkları görevi kutsal bilerek ,günün her vaktinde olayları yakalama ve vatandaşımızı bilgilendirme gayreti içerisinde olan siz değerli gazetecilerimiz vesile ile haberleri kamuoyuna aktarıyorsunuz diyerek sözlerini tamamladı.

Ziyarette Çarşamba Boyacılı Köyü Dernek Başkanı Ali Yavuz ve yönetim kurulu üyeleri,Medya Çarşamba canlı yayın stüdyosunu gezerek gazeteci Emin İnan’a yayın hayatında başarılar dilediler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Denge Gazetesi Çarşamba Temsilcisi ve Medya Çarşamba Haber sitesi sahibi Emin İnan Boyacılı Köyü Dernek Başkanı Ali Yavuz’a ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür  ederek dernek çalışmalarında ve faaliyetlerinde başarılar dileyerek teşekkür etti.

HABER:EMİN İNAN

AdminAdmin