SPOR
Giriş Tarihi : 08-07-2023 19:21

Burak Öztürk Çarşambaspor’da

Bölgesel Amatör Lig(BAL)’de mücadele eden Çarşambaspor, transfer çalışmaları kapsamında geçtiğimiz sezon Niksar Belediyespor’da forma giyen stoper Burak Öztürk’ü kadrosuna kattı.

Burak Öztürk Çarşambaspor’da

 

2023/2024 sezonunda Bölgesel Amatör Lig(BAL)’de mücadele edecek olan Çarşambaspor’da transfer çalışmaları sürerken, geçen sezon Niksar Belediyespor’da 23 karşılaşmada süre alan stoper Burak Öztürk’ü transfer etti.

2023/2024 sezonunda hedeflerinin mutlak şampiyonluk olduğunu dile getiren Çarşambaspor Başkanı Özkan Yıldırım, “Çarşambaspor’un hedefi her zaman şampiyonluktur. Bizler de Çarşambaspor yönetimi ve teknik heyeti olarak ince eleyip sık dokuyarak transfer çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 2023/2024 sezonu sona erdiğinde inşallah şampiyonluk ipini göğüsleyerek Çarşambaspor’u hak ettiği profesyonel lige çıkaracağız. Bu şehir bunu hak ediyor. Geçtiğimiz sezon şampiyonluğu kaçırdık ancak bu sene bu şehre şampiyonluğu armağan edeceğiz. Bizlere güvenmelerini istiyoruz. Bizlere her zaman destek olan Çarşamba Belediye Başkanımız Sayın Halit Doğan’a da kulübümüz adına teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

AdminAdmin