SPOR
Giriş Tarihi : 10-10-2021 19:33

ÇABES GÖĞSÜMÜZÜ KABARTTI

Yunanistan'da düzenlenen George Seorlis turnuvasında  Çarşamba Bedensel Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü dün kazanmış olduğu galibiyetin ardından bugün ilk maçı bay geçen ev sahibi takımı Megas Alexandros ile final maçına çıktı. Çekişmeli geçen final maçında ÇABES 79-57 yenilerek turnuvanın ikincisi oldu.

ÇABES GÖĞSÜMÜZÜ KABARTTI

Başlayacak olan sezon öncesi uluslararası bir turnuvada başarı alarak ülkemize dönmenin gururunu yaşadığını belirten takım antrenörü Mustafa Uçar takımının büyük başarılar elde etmek için uzun zamandır deplasman yaptığını ve ilk meyvesini uluslararası turnuvada aldığını belirterek katılan tüm takımları tebrik etti.

Turnuva sonunda organizatörlere ve diğer kulüp başkanlarına belediye başkanımız sayın Halit Doğan'ın selamlarını ileterek 8 köşe kasket ve yumurta topuk ayakkabı plaketini takdim eden Kerim Deniz takımımızı her zaman destekleyen belediyemize ve Vefa Özel eğitim kurumuna teşekkür etti.

Turnuva sonunda 1. Yunanistan temsilcisi Megas Alexandros 2. Ülkemiz temsilcisi Çarşamba Bedensel Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü ve 3.Ermenistan temsilcisi Whellhy Fox oldu. Turnuva sonunda kupa ve madalyalarını alan ülkemiz temsilcisi hatıra fotoğrafı çekilerek yurda dönüş için salondan ayrıldı

AdminAdmin