SPOR
Giriş Tarihi : 19-04-2022 09:05

ÇAPKIN’DAN FUTBOLCULARA SERT TEPKİ !

Çarşambaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Uğur Çapkın, dün deplasmanda Yomraspor’a 1-0 yenilerek ligde kalma umutları azalan Çarşambasporlu oyunculara sert tepki gösterdi.

ÇAPKIN’DAN FUTBOLCULARA SERT TEPKİ !

‘Bu şehirden bu takıma gönül veren taraftarlardan ne istediniz?’ diyen Çarşambaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Çapkın, “Dün evlere şenlik bir maç oynadık. Sahada hiç bir varlık gösteremedik. Bir rakip düşünün stadı yok, taraftarı yok, yönetimi yok! Maçın ilk yarısında sizden korkan, topa ilk yarı basmayan sizden çekinen, yenemezsem yenilmeyeyim diyen bir Yomra vardı. Baktılar ki karşılarında 10 tane ne yaptığını bilmeyen, bizi düşürün diye bağıran, aldıkları paranın zehir zıkkım olması gereken bir takım vardı. Kaleci Kadir’i ayrı bir kenara koyuyorum çünkü kalede Kadir olmasaydı maç ikinci yarıda 4 olurdu. Hakem desen şeker gibi! Kendi sahanda bile bundan iyisini bulamazsınız! Peki derdiniz ne idi? Bir şehirden, bu takıma gönül veren taraftarlardan ne istediniz? Paranız mı yatmıyor, sakatlandığınızda tedaviniz mi yapılmıyor? İçerde yenildiğiniz her maç sonrasında bu taraftar size küfürler mi etti? Bu ruhsuzluk, bu şehre bu ihanet neden?” diyerek tepki gösterdi.

ŞEREFİNİZ VARSA DEFOLUP GİDİN!

Çarşambasporlu futbolcuların giydikleri formayı hak etmediklerini söyleyen Çapkın sözlerini şu şekilde sürdürdü:

“Kemal Sabri Efendi sakatlanalı tam bir sene oldu, kendini bu sene bir türlü bizim tarafımızda göremedi! İdmanda kendini sakatladı, oynadığı maçlarda da 3 top yapamadı! Biz bu sene belki de Siirt maçında küme düştük. Devre arasında transfer edilen arkadaşlardan alınan performanslar maalesef bizi küme düşürme noktasına getirdi. Bu şehrin ekmeğini yiyip çanağına pisleyenler ellerini ovuşturuyor! Hepinize yazıklar olsun! Yönetimin yapacağı en iyi iş bugünden tezi yok hepinizi kapının önüne koyması olur. Bu şehirde peşinizden gelecek olanlar var onları da alın yanınızda götürün. Yeşilyurt maçında görüşmek üzere şerefiniz varsa defolup gidersiniz!”

 

AdminAdmin