ÇARŞAMBA
Giriş Tarihi : 10-03-2022 22:23

ÇARŞAMBA BAKKALLAR ODASI YENİ YERİNDE

ÇARŞAMBA BAKKALLAR ODASI YENİ YERİNDE

Çarşamba Bakkallar Odası’nın 21 Şubat tarihinde gerçekleştirilen genel kurulunda başkanlığa seçilen Cihan Kaya, ilk seçimi vaadini yerine getirerek Çarşamba Bakkallar Odası’nın yeni yerinde hizmete girmesini sağladı.

21 Şubat tarihinde gerçekleştirilecek olan Çarşamba Bakkallar Odası’nın genel kurulunda başkanlığa aday olan ve yaptığı açıklamada Çarşamba Bakkallar Odası’nın daha modern şekilde hizmet vereceğini dile getiren ve seçimi kazanan Çarşamba Bakkallar Odası Başkanı Cihan Kaya, yaptığı çalışmalar ve tadilatlar neticesinde Orta Mahalle Uzun Çarşı’da bulunan oda hizmet binasını Orta Mahalle Şehit Astsubay Tuncay Kocabaş Sokak’a taşıyarak hizmete açtı.

Seçim öncesinde de belirttiği gibi amaçlarının oda üyelerine hizmet etmek olduğunu dile getiren Çarşamba Bakkallar Odası Başkanı Cihan Kaya, “Seçim öncesinde oda binamızın üyelerimiz için yetersiz olduğunu ve odamızı yenileyeceğimizi dile getirmiştik. Seçimi kazanmamızın ardından yönetim kurulu üyelerimizle birlikte odamızı yenilemek adına çalışmalarımıza başladık. Uzun Çarşı’da bulunan oda hizmet binamızı yaptığımız tadilatlar neticesinde koltuğundan masasına kadar her şeyini yenileyerek Orta Mahalle Şehit Astsubay Tuncay Kocabaş Sokak’a taşıdık. Mutfağı, başkan odası, arşivi ve bekleme salonu ile yeni hizmet binamızı odamız üyelerinin hizmetine sunduk. İnşallah üyelerimiz bundan sonraki süreçte odamızdan en iyi hizmeti daha refah bir ortamda alacaklar” diye konuştu.

ŞİMDİ SIRA SORUNLARI ÇÖZMEKTE

Oda hizmet binasını yenilemelerinin ardından sıranın oda üyelerinin sorunlarını çözmeye geldiğini söyleyen Başkan Kaya sözlerini şu şekilde sürdürdü:

“Eski hizmet binasını yenilemekle tabi ki sorunlar çözülmüyor. Seçim öncesinde ve seçim süresince odamız üyeleri ile yaptığımız görüşmeler neticesinde odamız hizmet binasını yenilemenin ardından şimdi sıra odamızın sorunlarını çözmeye geldi. Odamızın üyelerinin sorunlarını çok iyi biliyoruz ve odamız üyeleri ile sürekli görüşme halindeyiz. Bundan sonraki süreçte Allah’ın da izniyle odamız üyelerinin sorunlarını gerekli mercilerle görüşerek bir bir çözeceğiz. Biz yönetim kurulu üyelerimizle bu yola dua almak ve üyelerimize hizmet etmek için çıktık ve inşallah bunları da hep birlikte başaracağız.’’dedi.

HABER:EMİN İNAN

AdminAdmin