ÇARŞAMBA
Giriş Tarihi : 21-02-2022 18:47

ÇARŞAMBA BAKKALLAR ODASI’NDA  YENİ BAŞKAN CİHAN KAYA

Çarşamba Bakkallar Odası’nın bugün gerçekleştirilen genel kurulunda mevcut başkan İsa Acar ile yarışan başkan adayı Cihan Kaya, 448 üyenin oy kullandığı seçimde 321 oy alarak başkanlığa seçilirken, İsa Acar 123 oy aldı, 4 oy ise geçersiz sayıldı.

ÇARŞAMBA BAKKALLAR ODASI’NDA  YENİ BAŞKAN CİHAN KAYA

Çarşamba Cemil Şensoy Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen genel kurulda 752 üyeden 448’i oy kullanırken başkan adayı Cihan Kaya 2321 oy, mevcut başkan İsa Acar 123 oy alırken, 4 oy ise geçersiz sayıldı. Bu sonuçla Cihan Kaya, Çarşamba Bakkallar Odası Başkanlığı’na seçildi.

Genel kurul ardından konuşma yapan Çarşamba Bakkallar Odası Başkanı Cihan Kaya, “Bakkallar Odamızın üyelerine hizmet etmek için bu yola çıktık. Bakkalların sıkıntılarını gayet iyi biliyoruz. Zincir marketlerle alakalı sıkıntıları biliyoruz ve oda üyelerimizle birlikte bununla alakalı olarak mücadele edeceğiz. Köylerde bakkallarımıza yakın noktalarda fırınlar ekmek dağıtıyor. Gerekli yerlere başvurarak inşallah en kısa zamanda bu sorunu çözeceğiz. Bunun yanı sıra odamızda mesaj sistemini kurarak tüm üyelerimizin her konuda bilgilendirilmesini sağlayacağız. Başkanımız İsa Acar’ın da tecrübelerinden muhakkak faydalanacağız. Bizlere destek verdiğiniz için yönetim kurulumuz adına herkese çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Divan kurulu başkanlığını Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği(SESOB) Başkanı Hacı Eyüb Güler’in yaptığı kongreye İyi Parti Çarşamba İlçe Başkanı Turhan Yazıcı, Saadet Partisi Çarşamba İlçe Başkanı Zekai Adem Sapancı, Çarşamba Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Selahattin Akkuş, oda başkanları ve Çarşamba Bakkallar Odası üyeleri katıldı.

Çarşamba Bakkallar Odası Başkanı Cihan Kaya’nın yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu:

“Ziya Köse, Fatih Bulut, Serdal Tekcan, Mustafa Atay, Mustafa Çubukçu ve Murat Kaya.”

Haber:EMİN İNAN

AdminAdmin