ÇARŞAMBA
Giriş Tarihi : 13-05-2022 21:24

 ÇARŞAMBA’DA TRAFİK HAFTASI ETKİNLİKLERİ

Çarşamba İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliği Çarşamba İlçesinde Trafik Haftası etkinlikleri nedeni ile Çarşamba İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile koordineli olarak okullardaki öğrencilere,sürücü adaylarına, ticari araç sürücülerine eğitim seminerleri düzenledi.

 ÇARŞAMBA’DA TRAFİK HAFTASI ETKİNLİKLERİ

Çarşamba İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliği görevli Komiser Samet Aydın ve Polis Memuru Gökhan Aybak,Trafik Haftası nedeni ile Çarşamba İlçesinde bulunan okullarda öğrencilere ve aynı zamanda Çarşamba Cemil Şensoy Kültür Merkezinde İlçede faaliyet gösteren tüm sürücü kursları bünyesinde çalışan idarecileri ve  eğiticilerine  yönelik olarak eğitim semineri verildi.

Seminerlerde İlçede meydana gelen trafik kazalarının KGYS görüntüleri katılımcılara izletilerek kazaya neden olan kural ihlalleri hakkında bilgilendirilmeler yapıldı. Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında kazaları önlemek amacıyla 5 adımda Trafik Güvenliği konusu işlendi.

Seminerde Çarşamba İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliğinde  görevli Komiser Samet Aydın ve Polis Memuru Gökhan Aybak, ‘Trafik kuralları çok basit ama kurallara uymamanın bedelleri çok ağır’  diyerek kaza sonucunda   hayatını kaybeden ve  yaralanan kişi sayılarını ve kazalardan nasıl etkilenildiğini slayt ve  videolar izletilip örnekler vererek  bilgilendirme yaptılar.

HABER:EMİN İNAN

AdminAdmin