SİYASET
Giriş Tarihi : 29-02-2024 23:39

ÇARŞAMBANIN DERDİ BİZİM DERDİMİZ

Cumhuriyet Halk Partisi Çarşamba Belediye Başkan adayı  İlhan Yürükcü,seçim çalışmaları kapsamında Stadyum Caddesi ve Kızılay Caddesi esnaflarını ziyaret etti.

ÇARŞAMBANIN DERDİ BİZİM DERDİMİZSeçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi Çarşamba Belediye Başkan adayı  İlhan Yürükcü,Esnafın derdini,yaşadıkları sorunları ve ekonomik krizler ve yerel seçimler ele alındı.Esnafın ve vatdaşın derdini dinleyen başkan adayı Yürükcü adeta bir dokunup,bin ah işitti.

Esnafın da vatandaşın da en büyük derdinin ülkede yaşanan derin ekonomik kriz olduğunu söyleyen Başkan Adayı Yürükcü, “Olmayan parayla, vatandaş da esnaf da ne yapsın? Yüklü gelen elektik, doğalgaz faturaları esnafın belini iyice bükmüş. Ekonomik krizin de zamların da tek bir nedeni var, o da Türkiye’nin yanlış ekonomi politikası. Bütün sorunların altında da Türkiye’nin kötü yönetilmesi yatıyor. 31 Mart, hükümeti uyarmak, hükümeti frenlemek ve yanlış politikalarını engellemek ve iktidarı uyarmak için önemli bir gün” dedi.

HABER:EMİN İNAN

AdminAdmin