ÇARŞAMBA
Giriş Tarihi : 14-09-2022 22:12

ÇARŞAMBA’YA 600 TOKİ KONUTU

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, milyonlarca vatandaşın yüzünü güldüren Cumhuriyet tarihinin en kapsamlı sosyal konut projesini açıkladı. Yüzyılın konut projesi ile Çarşamba’da 600 TOKİ konutu hayata geçiyor. 

ÇARŞAMBA’YA 600 TOKİ KONUTU

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan yüzyılın konut projesi ile Samsun’un Çarşamba ilçesinde 600 TOKİ konutu hayata geçiyor. Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, “Cumhurbaşkanımız müjdeyi verdi. Yüzyılın projesi ile Çarşamba’mızda yapılacak 600 TOKİ konutu ilçemize, hemşehrilerimize hayırlı olsun” dedi.
Çarşamba’ya 600 konut Yüzyılın projesisinin ülkemize, milletemize ve Çarşamba’ya hayırlı olmasını dileyen Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, yüzyılın konut projesini açıkladı. Cumhuriyet tarihimizin en kapsamlı sosyal konut projesi ile milyonlarca vatandaşımızın yüzünü güldürdü. Başvurular başladı.  Cumhurbaşkanımızın önderliğinde Çarşamba’mıza 600 TOKİ konutu kazandırıyoruz. Ülkemize, milletimize, Çarşamba’mıza hayırlı olsun” diye konuştu.
14 Eylül tarihi itibari ile başlayan başvurular, ekim ayı sonuna kadar devam edecek.

AdminAdmin