ÇARŞAMBA
Giriş Tarihi : 31-01-2022 16:54

CİHAN KAYA ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Çarşamba Bakkallar Odası’nın 21 Şubat 2022 tarihinde gerçekleşecek olan genel kurulu için Çarşambalı esnaf Cihan Kaya adaylığını açıkladı.

CİHAN KAYA ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Çarşamba Bakkallar Odası’na aday olma nedenlerinden birisinin odanın gerektiği gibi yönetilmemesi olduğunu dile getiren Cihan Kaya, “Odamız üye bakımından Türkiye’nin en büyük odalarından bir tanesi, ancak esnaf arkadaşlarımızla görüştüğümüzde odamızın sadece adının kaldığını ve ilçede artık eskisi gibi güçlü olmadığını söylüyorlar. Biz seçildiğimiz ilk günden itibaren odamızı yeniden güçlü günlerine döndürmek ve esnaflarımız arasında birlikteliği sağlamak adına esnaflarımızla birlikte çalışacağız. Tüm oda üyelerimizin her zaman yanında olacağız. Ben oda üyelerinin başkanı olmak için değil yol arkadaşı olmak için bu yola çıktım. Ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım seçildiğimiz takdirde yeniliklere ayak uyduran şeffaf bir oda yönetimini sağlayacağız” şeklinde konuştu.

ODA HİZMET BİNAMIZI YENİLEYECEĞİZ

Mevcut oda binasının misafir ağırlamaya bile uygun olmadığını söyleyen Kaya sözlerini şu şekilde sürdürdü:

“Birçoğumuzun işlerini halledebilmek adına gittiği oda hizmet binamız yeterli görünmüyor. Üyelerimizin de desteği ile seçildikten hemen sonra üyelerimizin daha kolay erişebileceği, misafirlerimizi rahatlıkla ağırlayabileceğimiz bir şekilde odamızı yenileyeceğiz. Çarşamba’nın en büyük odalarından birisi olan odamıza şu andaki hizmet binası yetmiyor ve yakışmıyor.”

KURUMLARLA İLETİŞİMİ ARTIRACAĞIZ

Çarşamba Bakkallar Odası’nın kamu kurum kuruluşları ve Sivil Toplum Kuruluşları(STK) ile iletişimini artıracaklarını söyleyen Cihan Kaya, “Oda üyelerimizin taleplerinin yerine getirilmesi noktasında kurumlarla iletişim kuşkusuz büyük önem taşıyor. Talip olduğumuz bu görevde eğer esnaf arkadaşlarımız teveccüh göstererek bizi bu göreve seçerlerse mülki ve idari amirlerle istişare, diğer sivil toplum kuruluşları ile de sürekli iletişim halinde olacağız. Yıllardır aynı kalıbın içerisinde kalan odamızda yaptığımız çalışmaları şeffaf yönetim anlayışı ile de oda üyelerimize duyuracağız. Oluşturacağımız yönetim kurulu ile de geçmişte odamızda görev almış büyüklerimizin ve arkadaşlarımızın da manevi desteği ile odamızı daha iyi yerlere getirebilmek adına daha güçlü bir Çarşamba Bakkallar Odası Başkanlığı görevine talip oldum. 21 Şubat 2022 günü saat 13.00’te Çarşamba Cemil Şensoy Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan kongremize tüm oda üyelerimizi davet ediyorum ve desteklerini istiyorum” diyerek sözlerini noktaladı.

HABER:EMİN İNAN

AdminAdmin