ÇARŞAMBA
Giriş Tarihi : 12-02-2022 17:13

DEMİRCİLER ODASI'NDA KAEİM ÇAKIR GÜVEN TAZELEDİ

Çarşamba Demirciler Odası’nın bugün gerçekleştirilen olağan genel kurulunda tek liste ile seçime giren mevcut başkan Kerim Çakır, 274 üyeden 62’sinin oy kullandığı seçimde tüm oyları alarak güven tazeledi.

DEMİRCİLER ODASI'NDA KAEİM ÇAKIR GÜVEN TAZELEDİ

Çarşamba Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen genel kurulda konuşma yapan Çarşamba Demirciler Odası Başkanı ve Başkan Adayı Kerim Çakır, “Biz görevde olduğumuz sürece oda üyelerimiz adına yararlı olabilecek çalışmaların altına imza attık ve yönetim kurulu üyelerimizle birlikte her zaman üyelerimizin yanında olmaya gayret gösterdik. Bugünden sonra da aynı kararlılıkla çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bizleri bugün yalnız bırakmayan misafirlerimize ve üyelerimize yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Divan kurulu başkanlığını Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği(SESOB) Başkanı Hacı Eyüb Güler’in yaptığı kongreye Cumhuriyet Halk Partisi Çarşamba İlçe Başkanı İlhan Yürükcü, Saadet Partisi Çarşamba İlçe Başkanı Zekai Adem Sapancı, oda başkanları ve Çarşamba Demirciler Odası üyeleri katıldı.

Çarşamba Demirciler Odası Başkanı Kerim Çakır’ın yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu:

“Ahmet Bayraktar, Murat Akbay, Uğur Güneş, Veysel Aslan, Resül Sekmen ve Mustafa Bozdemir.”

HABER:EMİN İNAN

AdminAdmin