YEREL
Giriş Tarihi : 15-05-2024 11:37

DESTİCİ’DEN KARACA’YA TAM DESTEK

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Salıpazarı Belediye Başkanı Refaettin Karaca’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

DESTİCİ’DEN KARACA’YA TAM DESTEK


31 Mart Yerel Seçimleri öncesi Salıpazarı’na geleceğini ancak geçirdiği kaza nedeni ile ertelediği ziyareti gerçekleştiren Destici “Sözümü tuttuğum için mutluyum" dedi.Genel Başkan Desteci , Salıpazarı Belediyesi'nin yapması gereken ve onları aşan durumlarda Ankara'da hangi bakanlıktan yardım gelmesi gerekiyorsa ellerini uzatacaklarını söyledi.Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, 31 Mart Yerel Seçimleri'nde partisinin adayı Refaettin Karaca'nın kazandığı Salıpazarı ilçesi için Ankara'da yapılması gereken ne varsa yapacaklarını belirterek, kendilerine her zaman destek olacaklarının sözünü verdi.

Destici bir dizi ziyarette bulunmak üzere Samsun'da ilk olarak BBP'den Samsun'un Salıpazarı Belediye Başkanlığını kazanan Refaettin Karaca'yı makamında ziyaret etti. Daha sonra ilçe meydanında toplanan vatandaşlara hitap eden Destici, Cumhur İttifakı'nın üç partisinden biri olduklarını söyledi. Salıpazarı Belediyesi'nin yapması gereken ve onları aşan durumlarda Ankara'da hangi bakanlıktan yardım gelmesi gerekiyorsa ellerini uzatacaklarını belirten Destici, "Oralara da gideceğiz ve neye ihtiyaç varsa alacağız, getireceğiz, Salıpazarılı kardeşlerimizin hizmetine sunacağız" ifadesini kullandı.Muhtarlarla istişare toplantısına katılan Destici, muhtarların taleplerini dinledi. Dernek Başkanı Erol Gürsoy’un sorunlarla ilgili hazırladığı dosyayı alarak, “Salıpazarı ilçemizin ve muhtarlarımızın sorunlarının takipçisi olacağız”dedi.Salıpazarı Belediye Başkanı Refaettin Karaca, ziyaretlerinden dolayı Destici’ye teşekkür etti. Karaca, Genel Başkana Salıpazarı’nın tescilli kastane balı, fındık ve ahşap ev maketi hediye etti.

İlçe ziyaretinde engelliler derneği tarafından düzenlenen etkinliğe katılan Destici bir özel bir işyerinin de açılışını yaptı.


 

AdminAdmin