SİYASET
Giriş Tarihi : 26-02-2024 17:48

DÜNDAR; ‘MESELE SİYASET MESELESİ DEĞİL, MEMLEKETE HİZMET MESELESİ"

Bağımsız Çarşamba Belediye Başkan Adayı Hüseyin Dündar seçim çalışmaları çerçevesinde ziyaretlerine devam ediyor. Sanayi ve şehir merkezi ve mahalle gezilerini sürdüren Dündar, gittiği heryerde yoğun ilgi ile karşılanıyor. 

DÜNDAR; ‘MESELE SİYASET MESELESİ DEĞİL, MEMLEKETE HİZMET MESELESİ

 

"Çarşamba'ya Hizmet Belediyeciliğini Yeniden Getireceğiz"

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Bağımsız Çarşamba Belediye Başkan Adayı olan Hüseyin Dündar, Adaylığı ile ilgili konunun siyaset üstü bir mesele olduğunu belirterek, "Benim adaylığım kendi başına aldığım bir karar değildir, hemşehrilerimin çağrısı sonucu, Çarşamba'mızın ihtiyaçları sonucu ortaya çıkmıştır. Bu iş artık bizim içim memleket meselesi olmuştur. ’31 Mart'tan sonra Çarşamba'mızın önünde yeni bir dönem açılacak. Çarşamba bizi sever, biz Çarşamba’yı sözünün karşılıklı yaşandığı bir iklimde 31 Mart seçimlerine doğru birlikte yürüyoruz. Bu iş artık bizim içim memleket meselesi, Çarşamba meselesi olmuştur. Çarşamba Belediyesini yeniden halkın belediyesi haline getireceğiz. Son beş yılda kendi haline terk edilmiş Çarşamba'mızı yeniden hizmet belediyeciliği ile buluşturacağız’ dedi. 

"Oy Pusulasında Bağımsız Aday olarak Adımız Yazacak"

‘31 Mart seçimlerinde Hüseyin Dündar’ı bu kez bir partinin adayı olarak değil bağımsız olarak seçeceksiniz’ diyerek sözlerine devam eden Dündar; “Seçim günü Belediye Başkanlığı oy pusulasında partilerin yerlerinden sonra gelmek üzere bağımsız aday Hüseyin Dündar ismi yer alacaktır. Evet mührünü ismin üzerindeki daireye basmanızı istiyoruz” diyerek destek istedi.

AdminAdmin