ÇARŞAMBA
Giriş Tarihi : 23-02-2022 20:59

EMEKLİ MEMUR-SEN KAHVALTIDA BULUŞTU

Çarşamba Emekli Memur-Sen Çarşamba Temsilciliği üyeleri kahvaltıda bir araya geldi.

EMEKLİ MEMUR-SEN KAHVALTIDA BULUŞTU

Çarşamba Emekli Memur-Sen Çarşamba Temsilcisi Aydın Öztürk ve üyeleri Çarşamba Göl Restaurantta tanışma ve kaynaşma kahvaltısında bir araya geldi.Kahvaltıda bir konuşma yapan  Emekli Memur-Sen Çarşamba Temsilcisi Aydın Öztürk’’Çarşamba Emekli Memur-Sen Temsilciliği görevi şahsıma 10. Ayda verilerek bu göreve talip olduk.Göreve geldiğimiz günden bu zamana kadar arkadaşlarımız ile birlikte çalışmalarımız sonucunda üye çalışmalarımıza başlayarak kısa zamanda 50 üye arkadaşımız temsilciliğimize katıldı.

Bu nedenle yaşadığımız dünyada STK’nın önemli bir yeri var bu nedenle bizlerde Emekli Memur-Sen Çarşamba Temsilciliği olarak üyelerimize daha iyi hizmet edebeilmek için bu göreve talip olduk.

Öztürk’’10. Ayda göreve geldiğimiz zaman hemen üye çalışmalarımıza başladık ve 50 üye arkadaşımızla bu yola çıktık.Üye çalışmalarımıza ara vermeden devam ederek temsilciliğimiz ile üyelerimize daha iyi hizmet edebilmek için elimizden geleni yapacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın.Bugünde üyelerimiz ile birlikte tanışma ve kaynaşma kahvaltısında bir araya geldik.Kahvaltı programımıza katılan bütün üyelerimize çok teşekkür ederim.Dedi.

HABER:EMİN İNAN

 

AdminAdmin