SİYASET
Giriş Tarihi : 20-12-2023 23:51

ERDAL AVCI BÜYÜKŞEHİR’E ADAY ADAYI

Cumhur İttifakı'nın ortağı Büyük Birlik Partisi, 31 Mart 2024'te gerçekleşecek olan yerel seçimlerde kendi logosu ve adaylarıyla seçime girme hazırlığı yaparken, Samsun'da sürpriz isim Büyükşehir Belediyesi için aday adayı olarak açıklandı.

ERDAL AVCI BÜYÜKŞEHİR’E ADAY ADAYI

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'yi ziyaret eden Ayvacık Ziraat Odası Başkanı Erdal Avcı, partisinden Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Adayı olarak açıklandı.

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'ye teşekkür eden SBB Başkan Adayı Adayı Erdal Avcı, "Büyük Birlik Partisi olarak kendi logomuz ve adaylarımızla yerel seçimlerde sahada olacağız. Samsun'un derdiyle dertlenen, bugüne kadar her platformda Samsunlu'nun, esnafın, çiftçinin, emeklinin sorunlarına en yüksek sesi veren olduk. Susmadık, yanlışa yanlış, doğruya doğru dedik. Genel Başkanımız gibi vatandaşımızın yararına ne varsa söyledik, söyleyeceğiz. Samsun'un Ayvacık ilçesinden memleketin has mı has evladı olarak, dün olduğu gibi bugün de hemşehrilerimiz için söyleceklerimiz var diyerek yola çıktık. Allah'ım utandırmasın" dedi.

Samsun'un ve ilçelerinin sorunlarını bildiğini sözlerine ekleyen Erdal Avcı, "Ayvacık'tan Terme'ye, Kavak'tan Havza'ya, Bafra'dan Yakakent'e, İlkadım'dan Atakum'a bizim söyleceklerimiz kimseleri rahatsız etmesin. Samsun'a hizmet sevdamız için var gücümüzle sahada olacağız" diye konuştu.

AdminAdmin