ÇARŞAMBA
Giriş Tarihi : 31-07-2023 16:12

GİZEM&SERHAT EVLİLİĞE İLK ADIMI ATTILAR

Gizem  İle Serhat düzenlenen nişan merasimi ile evliliğe ilk adımı attılar.

GİZEM&SERHAT EVLİLİĞE İLK ADIMI ATTILAR

Çarşamba’nın tanınmış ailelerinden Leyla ve İbrahim Köse’nin biricik oğlu Serhat Köse  ile Çarşamba’nın tanınmış ailelerinden Hatice ve Musa Yıldızoğlu’nun biricik kızı Gizem Yıldızoğlu düzenlenen nişan merasimi ile  evliliğe ilk adımı attılar.

Çay Mahallesi 106.sokak üzerinde  gerçekleştirilen nişan merasimine çok sayıda misafir ve davetlilerin katılması nişan merasimine adeta renk kattı.Gizem ve Serhat’ın mutlulukları gözlerden kaçmazken, genç çiftin nişan merasimi takılan nişan yüzükleri ile başladı.

Nişan merasimine katılan davetliler genç çifti tebrik ederken,tebrikleri tek tek kabul eden Gizem ve Serhat çifti tüm davetlilere ayrı ayrı teşekkür ettiler.Düzenlenen nişan töreninde genç çift ve davetliler gecenin ilerleyen saatlerine kadar gönüllerince eğlendikten sonra yapılan ikramların ardından son buldu.

Nişan merasiminde davetlilere teşekkür eden aile büyükleri ’’Bizleri bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz dileyerek misafir ve davetliler ile yakından ilgilendi.

Medya Çarşamba Haber Sitesi olarak evliliğe ilk adımı atan genç çift Gizem ve Serhat çiftini tebrik eder,bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

HABER:EMİN İNAN

AdminAdmin