ÇARŞAMBA
Giriş Tarihi : 08-07-2024 14:14

HAVANUR&MUSTAFA’NIN MUTLU GÜNÜ

Çarşamba’nın tanınmış ailelerinden Semra ve Mehmet Çalışkan’ın oğlu Mustafa Çalışkan ile Çarşamba’nın tanınmış ailelerinden Emine ve Murat Sağlam’ın kızı Havanur Sağlam gerçekleştirilen düğün töreni ile bir ömür boyu mutluluğa evet dediler.

HAVANUR&MUSTAFA’NIN MUTLU GÜNÜ


Çarşamba İlkay Deren 2  Düğün Salonunda gerçekleştirilen düğün merasimine çok sayıda davetlilerin katılması düğün merasimine adeta renk kattı.Düğün merasimi genç çiftin nikahların  kıyılması ile başladı. Havanur ve Mustafa çiftinin sevinç ve mutlulukları gözlerden kaçmazken,Düğün merasimine katılan davetliler genç çifti tebrik ederken Havanur  ve Mustafa çifti tüm davetlilere ayrı ayrı teşekkür ettiler.

Geniş katılımın gerçekleştiği düğün merasimine,genç çiftin ailesi,yakın dostları,akrabaları ve davetliler katılarak bir ömür boyu evliliğe evet diyen Havanur ve Mustafa çiftine bir ömür boyu mutluluklar dilediler.

Düzenlenen düğün merasiminde Havanur ve Mustafa çifti ve davetliler gecenin ilerleyen saatlerine kadar gönüllerince eğlenerek düğün merasimi yapılan ikramların ardından son buldu.

Düğün merasimine katılan davetlilere teşekkür eden Damadın babası Mehmet Çalışkan ‘’Bizleri bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayan tüm dostlarıma ayrı ayrı teşekkür ederim dileyerek misafir ve davetliler ile yakından ilgilendi.

Medya Çarşamba Haber Sitesi olarak genç çift Havanur ve Mustafa çiftini tebrik eder,bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

HABER:EMİN İNAN

 

AdminAdmin