ÇARŞAMBA
Giriş Tarihi : 24-09-2021 17:12

HEPPEKCAN’DAN BAŞKAN DÜNDAR’A ZİYARET

Türkiye Madeni  Eşya Sanatkarlar Federasyon Genel  Başkanı  Necdet Heppekcan,Çarşamba Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Dündarı,Çarşamba Bakırcılar Odası Başkanı İsmail Çelik ve Çarşamba Demirciler Odası Başkanı Kerim Çakır’ı ziyaret etti.

HEPPEKCAN’DAN BAŞKAN DÜNDAR’A ZİYARET

Bir dizi ziyaretler kapsamında Çarşamba’ya gelen Türkiye Madeni Sanatkarlar Federasyon Başkanı  Necdet Heppekcan,ilk önce Çarşamba Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Dündarı  ziyaret ederek Madeni Sanatkarlar Odasının çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Ziyaret sonunda Türkiye Madeni Eşya Sanatkarlar Federasyonu Genel  Başkanı  Necdet Heppekcan,Çarşamba Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Dündar’a plaket takdim ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaretler kapsamında Türkiye Madeni Sanatkarlar Federasyon Başkanı  Necdet Heppekcan, ve Çarşamba Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Dündar daha sonra Çarşamba Bakırcılar Odası Başkanı İsmail Çelik’i ve  Çarşamba Demirciler Odası Başkanı  Kerim Çakır’ı ziyaret ederek plaket takdim ettiler.

 HABER:EMİN İNAN

AdminAdmin