ÇARŞAMBA
Giriş Tarihi : 15-08-2022 23:33   Güncelleme : 15-08-2022 23:45

HİLAL& ORHAN EVLİLİĞE İLK ADIMI ATTILAR

Çarşamba’nın tanınmış ailelerinden Hatice ve İlhan Arslan’ın biricik kızı Hilal Arslan ile yine Çarşamba’nın tanınmış ailelerinden Semra ve Mehmet Emin Karacaer’in oğlu Orhan Karacaer gerçekleştirilen nişan töreni ile evliliğe ilk adımı attılar.

HİLAL& ORHAN EVLİLİĞE İLK ADIMI ATTILAR

Çarşamba ilçesi Akçatarla Mahallesin’de gerçekleştirilen nişan merasimine çok sayıda davetlilerin katılması nişan merasimine adeta renk kattı.Hilal ve Orhan çiftinin sevinç ve mutlulukları gözlerden kaçmazken genç çiftin nişan merasimi takılan nişan yüzükleri ile başladı.

Nişan merasimine katılan davetliler genç çifti tebrik ederken,tebrikleri tek tek kabul eden Hilal ve Orhan çifti tüm davetlilere ayrı ayrı teşekkür ettiler.Nişan merasimi okunan Kuran’ı Kerim Tilaveti,İlahiler ve Semazen gösterileri ve yapılan ikramların ardından son buldu .

Düzenlenen Nişan merasimine genç çiftin ailesi,yakın dostları,akrabaları ve davetliler katılarak evliliğe ilk adımı atan Hilal ve Orhan çiftine bir ömür boyu mutluluklar dilediler.

Medya Çarşamba Haber Sitesi olarak evliliğe ilk adımı atan genç çift Hilal ve Orhan çiftini tebrik eder,bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

HABER:EMİN İNAN

AdminAdmin