GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-07-2023 16:07

İMAMOĞULLARI AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

Seda ve Engin mutluluğa yelken açtı

İMAMOĞULLARI AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

Samsun'da iş insanı Halil Bilici ve Selma Bilici'nin oğulları Engin, Ömer-Hatice Aydemir çiftinin kızları Seda ile hayatını birleştirerek mutluluğa yelken açtı.

Samsun'da İmamoğulları Grup bünyesinde bulunan İmamoğulları İnşaat Malzemeleri AŞ.'nin sahiplerinden iş insanı Halil Bilici ve Selma Bilici'nin oğulları Engin Bilici, öğretmen Ömer Aydemir ile Hatice Aydemir çiftinin kızları Seda Aydemir ile dünyaevine girdi.

ÇOK SAYIDA NİKAH ŞAHİDİ

Samsun Green Golf-Tennis Club'ta gerçekleşen düğün töreninde Seda-Engin çiftinin nikahını Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir kıyarken, şahitliklerini ise AK Parti Samsun Milletvekili Ersan Aksu, Saadet Partisi Samsun Milletvekili Mehmet Karaman, AK Parti İl Başkanı Mehmet Köse, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Ayvacık Belediye Başkanı Halil Kalaycı, SGK İl Müdürü Ünal Kaya, Çarşamba İlçe Başkanı Taner Özden, Yeşilyurt Demir Çelik Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Yeşilyurt, Yeşilyurt Demir Çelik Yönetim Kurulu Üyesi Fikret Yeşilyurt, Akgün Grup Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Akgün, iş insanı Ercan Albayrak ve iş insanı Zafer Kösal yaptı.

GENÇ ÇİFTTEN UNUTULMAYACAK DANS PERFORMANSI

Nikah sonrası yapılan duaların ardından genç çift alkışlar arasında ilk danslarını yaptı. Genç çiftin dans performansı uzun süre alkışlandı. Daha sonra damadın arkadaşları ile birlikte sergilediği halk dansları gösterisi ise büyük beğeni topladı.

EKİN UZUNLAR'DAN MUHTEŞEM PERFORMANS

Düğün töreninde Karadeniz müziğinin başarılı ismi Ekin Uzunlar sahneye çıktı. Ekin Uzunlar seslendirdiği birbirinden güzel şarkılarla davetlileri eğlendirirken, unutulmaz bir gece yaşattı.

Yaklaşık 3 bin davetlinin katıldığı düğün törenine ayrıca SİMDER Başkanı Yunus Güney ve yönetim kurulu üyeleri, ilçe belediye başkanları, kamu kurum ve kuruluşlarının bölge ve il müdürleri, siyasi partilerin il ve ilçe başkanları, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, İmamoğlulları ve Aydemir ailelerinin yakınları ile İmamoğlulları İnşaat Malzemeleri AŞ'nin işbirliği yaptığı Akgün Seramik, Yeşilyurt Demir Çelik Grup Entegre Harç Sanayi, Dalsan Alçı, Onat Onpo Madencilik, Rigips Alçı Saint Gobain, Çukurova Yalıtım, Rediks Yapı Malzemeleri, Redcolour Boya İks Yapı Kimyasalları, Poytherm, Sericam / seripol / expan, Onduline Avrasya İnşaat Malzemeleri, Adoçim Çimento, Vitra, Kale Grup, Dekostil İnşaat Malzemeleri, İmamoğlu Çivi, Akdağ Yalıtım, Arkoz Gazbeton, Cr Yapı Kimyasalları, Qis Yapı Kimyasalları, Merks Yapı Kimyasalları, Penta, Ege Seramik, Termal Seramik, Alvit, Visam Plastik ve Metal, Karo Metro Seramik, Fym Bagno, Eva Bagno, Kabine Promar, Valentino Bagno, Stina Bagno, Duxa ve Protektör Profil Sistemleri firmalarının yönetici ve temsilcileri katıldı.

 

İmamoğlulları ve Aydemir aileleri düğün törenlerine, Samsun'dan ve Samsun dışından katılarak mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti.

HABER:EMİN İNAN

AdminAdmin