ÇARŞAMBA
Giriş Tarihi : 28-06-2024 19:07

JANDARMA KOMUTANI ÇELİK’E VEDA YEMEĞİ

Ağrı’nın Patnos ilçesine İlçe Jandarma Komutanı olarak tayini çıkan Çarşamba İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Kemal Çelik için Göl Restoran’da veda yemeği düzenlendi.

JANDARMA KOMUTANI ÇELİK’E VEDA YEMEĞİ

2018 yılında Çarşamba İlçe Jandarma Komutanı olarak göreve başlayan ve 2024 yılı tayinleri kapsamında Ağrı’nın Patnos İlçe Jandarma Komutanlığı görevine atanan Binbaşı Mustafa Kemal Çelik için Göl Restoran’da veda yemeği düzenlenirken, yemekte konuşma yapan Bnb. Çelik, “Yaklaşık 6 yıldır Çarşamba ilçesinde görev yapıyorum. Çarşamba ilçesinde siyaseten, bürokrasi yönünden ve arkadaşlıklar yönünden güzel ilişkilerim oldu. Görev sürem boyunca görevimi en iyi şekilde yapmak için çabaladım. Çarşamba gönlümde güzel bir yer edindi ve bu güzel ilçeyi hiçbir zaman unutmayacağım. Artık Ağrı Patnos’ta da bir tanıdığınız var, eğer yolunuz düşerse muhakkak beklerim” şeklinde konuştu.

Veda yemeğine Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Çarşamba İlçe Emniyet Müdürü Barik Çiçek, siyasi parti temsilcileri, kamu kurum müdürleri, oda başkanları ve davetliler katıldı.

AdminAdmin