ÇARŞAMBA
Giriş Tarihi : 03-01-2022 17:47

KERİM DİKKOL GÜVEN TAZELEDİ

Çarşamba Marangozlar Odası’nın bugün gerçekleştirilen kongresine tek liste ile giren mevcut başkan Kerim Dikkol, 240 üyeden 128’inin katıldığı genel kurulda kullanılan oyların tümünü alarak güven tazeledi.

KERİM DİKKOL GÜVEN TAZELEDİ

 

Çarşamba Halk Eğitim Merkezi Salonu’nda gerçekleştirilen genel kurul sonrasında kullanılan tüm oyları alarak yeniden başkanlığa seçilen Çarşamba Marangozlar Odası Başkanı Kerim Dikkol, “Üyelerimiz bir dönem daha beni ve yönetim kurulu üyelerimi bu göreve layık gördü. Bu güne kadar üyelerimizin yararına olacak çalışmalar yapmaya çalıştık. Bundan sonra da üyelerimizin yararına olan çalışmaları yönetim kurulu üyelerimiz ve tüm üyelerimizle istişare içerisinde olarak yapmaya çalışacağız. Bizlere destek olan herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Dikkol’un yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: “Yusuf Dündar, İbrahim Aslan, Arslan Özkan, İrfan Oğuzeş, Eren Makas ve Hüseyin Ekici.”

Çarşamba Marangozlar Odası genel kuruluna Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hacı Eyüp Güler, Çarşamba Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Selahattin Akkuş, MHP Atakum İlçe Başkanı Murat Akoğlu, CHP Çarşamba İlçe Başkanı İlhan Yürükcü, Çarşamba Muhtarlar Derneği Başkanı Yusuf Özkan, Çarşamba Şoförler Odası Başkanı Musa Bala,Çarşamba Terziler Odası Başkanı Enver Yılmaz,Çarşamba Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Dündar,Çarşamba Kahveciler Odası Başkanı Erdal Çalışkan,Çarşamba Kunduracılar Odası Başkanı Osman Aydın,Çarşamba Fırıncılar Odası Başkanı Esat Akkaya,Çarşamba Berbeler Odası Başkanı Ümit Taşan,Çarşamba Bakırcılar Odası Başkanı İsmail Çelik,Çarşamba Demirciler Odası Başkanı Kerim Çakır,Çarşamba Bakkallar Odası Başaknı İsa Acar , üyeler ve davetliler katıldı.

HABER:EMİN İNAN

AdminAdmin