ÇARŞAMBA
Giriş Tarihi : 03-06-2024 21:32

KILIÇ'TAN DÜNDAR'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Önceki Dönem Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar'ı ziyaret etti.

KILIÇ'TAN DÜNDAR'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

 

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette; Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Cemil Çolak, İl Başkanı İbrahim Yaşar, Ayvacık Belediye Başkanı Refahittin Şencan, İlçe Başkanı Caner Bilgin, Meclis Üyeleri, İl ve İlçe yöneticileri de hazır bulundu.

Kılıç, "Çarşamba halkı ittifak etti"

Çarşamba'nın potansiyeli yüksek bir ilçe olduğuna dikkat çeken Suat Kılıç, "2004 - 2019 yılları arasındaki başarılı belediye başkanlığı ile tanınan Hüseyin Dündar Başkanımız, 150 bin nüfuslu büyük bir ilçe olan Çarşamba'da bağımsız Belediye Başkanı seçilerek büyük bir başarı elde etmiştir.  Çarşamba halkı, bağımsız aday Hüseyin Dündar üzerinde ittifak etmiştir.

Bu önemli bir başarıdır. Başkanımızı tebrik ediyorum." dedi.

Dündar, ziyaret için teşekkür etti.

Eski Bakan Suat Kılıç ve partililere teşekkür eden Hüseyin Dündar, "Partili, partisiz tüm Çarşamba halkının artık belediye başkanıyız. Adaletli, prensipli, ilkeli ve tarafsız bir belediyecilik anlayışıyla halkımıza hizmet edeceğiz." şeklinde konuştu

AdminAdmin