YEREL
Giriş Tarihi : 15-09-2022 11:46

Başkan Akgül Ahilik Haftasını Kutladı

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, Ahilik Haftası nedeni ile Salıpazarı Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nı ziyaret etti. 

Başkan Akgül Ahilik Haftasını Kutladı

 

Salıpazarı Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Osman Yüksel’i ziyaret eden Belediye Başkanı Halil Akgül,  Ahilik Haftası Kutlamaları çerçevesinde esnaf ve sanatkârın Ahilik Haftasını kutladığını belirterek, “Her zaman esnafımızın yanında olduk, bundan sonra da esnaf ve sanatkârımıza destek olmak için elimizden gelen tüm çabayı göstereceğiz ”dedi. 

Esnaf ve sanatkârımızın sorunlarının çözümüne katkı sunmak adına belediye olarak üzerimize düşen ne varsa yapmaya devam edeceğiz diyen Başkan Akgül, “Salıpazarı Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanımız Osman Yüksel nezdinde tüm esnaflarımızın Ahilik Haftasını kutluyorum ”dedi. 

  

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Salıpazarı Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Osman Yüksel, Başkan Akgül’ün her zaman esnaf ve sanatkâra sahip çıktığını belirterek, “Ahilik Haftası Kutlamaları sebebiyle bizlere ziyarette bulunan Belediye Başkanımız Sayın Halil Akgül, bugüne kadar yaptığı çalışmalarda hep bizim yanımızda yer almıştır. Kendilerine esnaf ve sanatkârımıza göstermiş olduğu destek ve hizmetlerden ötürü çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı. 

AdminAdmin