SİYASET
Giriş Tarihi : 27-03-2024 17:10

BAŞKAN ADAYI DÜNDAR TARİHİ ZAFERE İMZA ATACAĞIZ

Bağımsız Çarşamba Belediye Başkan Adayı Hüseyin Dündar, Gazi Mahallesi ve Sungurlu Mahallesi'nde yaptığı konuşmasında, Samsun da 3-5 siyaset mühendisinin halka rağmen aldığı kararı kabul etmeyen Çarşambalıların başlattığı halk hareketinin, 31 Mart akşamı tarihi zafere imza atacağını ifade etti.

BAŞKAN ADAYI DÜNDAR TARİHİ ZAFERE İMZA ATACAĞIZ

Bağımsız Çarşamba Belediye Başkan Adayı Hüseyin Dündar teravih namazı sonrasında Sungurlu ve Gazi  Mahallesi'nde vatandaşlar ile bir araya geldi. Miting havasında geçen buluşmada, davul zurna ve hava fişekler ile karşılanan Dündar’a ilgi oldukça yoğundu. Dündar, siyaset ve parti ile işinin olmadığını vurgulayarak, Çarşamba’nın özlenen belediyecilik işlerine ihtiyacı olduğunu ifade etti.

‘ÇARŞAMBA’DA İKAMETİ OLMAYANLAR’

 

‘31 Mart 2024 seçimlerinin sonuçları belli oldu. Dün akşam Çay mahallesinde bu akşam Yeşilırmak mahallemizde toplanan vatandaşlarımızın coşkusu sonrası seçim sonuçları şimdiden belli oldu’ diyerek sözlerine başlayan Bağımsız Çarşamba Belediye Başkan Adayı Hüseyin Dündar; “ Birileri Belediye Başkanı olabilmek için son günlerde her yolu mubah görmeye başladı. İlle de Belediye Başkanı olacaklar. Sizleri yanıltmaya çalışıyorlar. Belediye Başkanlığı sorumluluk istiyor, tecrübe istiyor, çalışkanlık ve gayret istiyor. Bütün bu vasıflar sizin eski Belediye Başkanınız Hüseyin Dündar’da olduğu için Yeşilırmak Mahallesi bizi bağrına basıyor. Yeşilırmak Mahallemiz hizmeti de biliyor, hizmeti yapacak adamı da biliyor.  Sevinmek Yeşilırmak Mahallemizin hakkı. Çünkü hizmet erbabı eski belediye başkanları 31 Mart sonrası yeniden göreve geliyor. Adapark, Abdullahpaşa meydanlarını, Üniversite kampüslerini yapan, Yeşilırmak üzerine köprüler inşa edip, yollar yapan, altyapı çalışmaları yapan, Çakmak barajından içme suyu getiren, arıtma tesislerini kuran Hüseyin Dündar yakın zamana kadar bölge de örnek Belediye Başkanı olarak gösterilirdi. Hüseyin Dündar’ın başarıları siyasiler tarafından takdir edildi. Fakat başarılarımızı örnek gösterip anlatanlar son zamanlar ağız değiştirdiler. Hüseyin Dündar’ın başarılarını gölgelemeye çalışıyorlar. Fakat Yeşilırmak Mahallesi ve Çarşamba Hüseyin Dündar’ın başarılarını çok iyi biliyor. Onlar ne yaparlarsa yapsınlar, başaramayacaklar. Çünkü milletin önünde durulmaz. Milletin kararı en doğru karardır. Milletin kararının önünde kimse duramaz. 3-5 siyaset mühendisinin kararı ile Çarşamba da Belediye Başkanı olmak isteyenler, Çarşamba’nın yolunu izini bilmeyenler, Çarşamba da ikameti dahi olmayanlar, Çarşamba da kendine oy bile kullanamayacak olanlar sizden oy istiyorlar. Bunları 31 Mart Pazar günü Çarşamba gönderiyor ve yeni hizmet dönemini başlatıyor. 31 Martta Çarşamba Belediyesinin yeni hizmet dönemini sizin kararınız başlatacak. 31 Mart Pazar akşamı Çarşambalılar tarafından başlatılan halk hareketinin zaferini bütün Türkiye’ye görecek. Bu büyük zaferi 31 Mart akşamı hep birlikte kutlayacağız” ifadelerini kullandı.

‘BİRİLERİ ZENGİN OLSUN DİYE YANDAŞA VERİLMİŞ’

 

Yeşilırmak Doğal Yaşam Parkında bakımsızlık ve ilgisizlik hakim olduğunu ifadem eden Dündar; “Bizden sonra oralar sahipsiz bırakıldı. Bakımsızlıktan orada bulunan Konakta yangın çıktı. Doğal Yaşam Parkını özelleştirip birine vermişler. Bizim Çarşamba Belediyesinin imkânları ile yapıp Çarşambalıların kullanımına sunduğumuz Doğal Yaşam Parkımız birileri zengin olsun diye vatandaştan alınmış, yandaşa verilmiş. Bunlar vatandaşa değil, yandaşa hizmet ediyor. Biz buraları Çarşambalılar faydalansın diye yaptık. . Bunları tekrar vatandaşa kazandıracağız. Bir diğer önemli konu ise Batıyaka kapalı Pazar yeri. Ramazandan önce Pazar yerlerimizi ziyaret ettik. Pazar yerinde pazarcı esnafımız, ‘Başkanım bize süre verdiler, yakında bizi buradan tahliye edecekler. Buralar taşınıyor’ diyerek etrafımıza toplanarak ‘Siz nerede kaldınız Başkanımım’ dediler. Batıyaka Pazar yeri…

AdminAdmin