SİYASET
Giriş Tarihi : 08-02-2024 19:28

BAŞKAN ADAYI GÜR’DEN EMİN İNAN’A ZİYARET

AK Parti Çarşamba Belediye Başkan Adayı Ender Gür,Denge Gazetesi Çarşamba Temsilcisi ve Medya Çarşamba İnternet Haber Sitesi İmtiyaz Sahibi Emin İnan’ı ziyaret etti.

BAŞKAN ADAYI GÜR’DEN EMİN İNAN’A ZİYARET


 

Denge Gazetesi Çarşamba Temsilcisi ve Medya Çarşamba İnternet Haber Sitesi İmtiyaz Sahibi Emin İnan’ı ziyaret eden Belediye Başkan Adayı Ender Gür şu ifadelere yer verdi’’Çarşamba’ya hizmet etmenin her zaman isteği olduğunu dile getiren AK Parti Çarşamba Belediye Başkan Adayı Ender Gür, “Çarşamba’da doğup büyüdüm ve şu anda Samsun’da ticari faaliyetlerimi yürütüyorum. Çarşamba ile bağlarımı hiç koparmadım. Ayrıca Çarşamba’ya hizmet etmek her zaman istediğim bir şeydi. Bununla alakalı olarak da 31 Mart yerel seçimleri için aday adaylık başvurumu yaptım. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Genel Merkezimiz de bizleri aday gösterdi ve Çarşambamıza hizmet etme şansını verdi. 31 Mart akşamına kadar sahada olacağız ve inşallah 31 Mart akşamı Çarşamba Belediye Başkanı seçilmemizin ardından mazbatamızı alır almaz Çarşambamıza yakışacak projeleri hayata geçirmeye başlayacağız. Çarşambamıza en iyi şekilde hizmet etmek için gerekli donanıma sahibiz ve hemşehrilerimizin de teveccühü ile bunu hep birlikte başaracağımıza ben canı gönülden inanıyorum” şeklinde konuştu.

Ziyarette AK Parti Çarşamba Belediye Başkan Adayı Ender Gür Medya Çarşamba Canlı Yayın Stüdyomuzu gezerek Moderatör koltuğuna geçerek kısa bir söyleyiş yaptıktan sonra gazeteci Emin İnan’a çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Denge Gazetesi Çarşamba Temsilcisi ve Medya Çarşamba İnternet Haber Sitesi İmtiyaz Sahibi Emin İnan AK Parti Çarşamba Belediye Başkan Adayı Ender Gür ve beraberindekilere teşekkür etti.

HABER MERKEZİ

AdminAdmin