SAĞLIK
Giriş Tarihi : 05-10-2021 17:37

BAŞKAN AKGÜL’DEN AŞI ÇAĞRISI

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, ücretsiz aşı uygulama noktasını ziyaret etti. Vatandaşlara aşı olma çağrısında bulundu.

BAŞKAN AKGÜL’DEN AŞI ÇAĞRISI

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, iki yıldır tüm dünyayı etkisi altına alan salgından korunmak ve bir an önce normal hayata dönme sürecini hızlandırmak için tüm vatandaşlara aşı olma çağrısında bulundu. 

Orta Mahalle Pazaryerinde kurulan aşı uygulama noktasını ziyaret eden Başkan Akgül, toplum Sağlığı Merkezi Müdürü Dr. Giray Öztürk’ten bilgi aldı. 


TEK ÇARE AŞI OLMAK

Koronavirüs vaka sayısındaki artışa dikkat çeken Başkan Akgül, “Tedbirleri kesinlikle elden bırakmayalım. Pandeminin ilk günlerinde olduğu gibi maske, mesafe ve temizlik kurallarına mutlaka uyalım. En önemlisi de aşı olmayı ihmal etmeyelim. Zira vaka sayılarını, bu sınırın altına indirmek tamamen bizlerin elinde. Hem kendimizi hem sevdiklerimizi korumak için lütfen aşılarımızı olalım ve kalabalıklardan uzak duralım. Zira bizleri bu salgın belasından kurtaracak olan tek ve en güçlü şey aşılarımızı olmaktır. Eskiden olduğu gibi hep bir arada olabileceğimiz daha sağlıklı, mutlu ve huzurlu günlere en kısa sürede kavuşmamızı diliyorum" dedi.

 

AdminAdmin