ÇARŞAMBA
Giriş Tarihi : 19-10-2021 17:23

ÇARŞAMBA’DA MUHTARLAR GÜNÜ KUTLANDI

19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle Çarşamba ilçesinde çeşitli etkinlikler gerçekleştirildi.

ÇARŞAMBA’DA MUHTARLAR GÜNÜ KUTLANDI

Çarşamba ilçesinde gerçekleştirilen Muhtarlar Günü etkinlikleri kapsamında ilk olarak Çarşamba Belediye Meydanında bulunan Atatürk anıtına çelenk sunma töreni ile başladı.Törende saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Çarşamba Muhtarlar Derneği Başkanı Yusuf Özkan günün anlam ve önemini belirten bir konuşma gerçekleştirdi.

Belediye Meydanında yapılan çelenk sunma töreninin ardından Çarşamba Göl Restaurant’ta kahvaltı programına geçildi.Düzenlenen Kahvaltı programında Çarşamba İlçe Kaymakamı Doç.Dr.Şükrü Yıldırım ve Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan tüm muhtarların gününü kutladı.

Düzenlenen programa Çarşamba İlçe Kaymakamı Doç.Dr. Şükrü Yıldırım,Çarşamba Cumhuriyet Başsavcısı Aşkın Yeğin,Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan,Çarşamba Jandarma Komutanı Binbaşı Mustafa Kemal Çelik,Çarşamba İlçe Emniyet Müdürü Adil Aydemir,Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Yılmaz,Çarşamba İlçe Tarım ve Orman Müdürü İrfan Öztürk,Çarşamba İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özdemir,Çarşamba İlçe Müftüsü Osman Karagöz,AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Taner Özden,MHP Çarşamba İlçe Başkanı Kemal Düzgün,CHP Çarşamba İlçe Başkanı İlhan Yörükçü,Samsun Ülkü Ocakları İl  Başkanı Gökhan Yaşa ve ,bir çok mahalle muhtarları programa katıldı.

Kahvaltı porgramı sonrası Çarşamba Muhtarlar Derneği Başkanı Yusuf Özkan ve muhtalar daha sonra Çarşamba ilçe Kaymakamı Doç Dr. Şükrü Yıldırımı ve Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan’ı makmında ziyaret ettiler.

HABER:EMİN İNAN

AdminAdmin