ÇARŞAMBA
Giriş Tarihi : 22-06-2022 22:40

ROYAL  AYDINLATMA AKSESUAR’A GÖRKEMLİ AÇILIŞ

Aydınlatma ve avize sektöründe faaliyet gösterecek olan Royal Aydınlatma Aksesuar Çarşamba İlçesi Dörtyol Mevkiinde düzenlenen açılış töreni ile hizmete açıldı.

ROYAL  AYDINLATMA AKSESUAR’A GÖRKEMLİ AÇILIŞ

Royal Aydınlatma Aksesuar işletmenin açılışı renkli görüntülere sahne olurken açılış törenine çok sayıda vatandaş katıldı.Avize çeşitlerinin yanı sıra tabloların ve duvar saatlerinin de bulunduğu mağazada, birbirinden şık avizelerin görünümü açılışa katılan davetlilerin ilgisini çekti.

Royal Aydınlatma Aksesur İşletme sahibi Talat Yılmaz, birbirinden şık tasarımlara sahip yüzlerce avize ve ışıklandırma sistemlerinin bulunduğu mağazamızı Çarşamba İlçemize  kazandırmanın haklı gururunu yaşadıklarını belirterek, şunları söyledi:

“İşyerimizde imalattan halka satış yaparak, müşterilerimizin kaliteyi uygun fiyata almalarına imkân sağlayacağız. Geniş ürün yelpazemiz, yenilikçi ve kalite anlayışıyla hizmet vereceğiz. İşyerimizde avize çeşitlerinin yanı sıra tablolarda ve duvar saatlerinde geniş ürün yelpazesi ile hemşehrilerimize  hizmet vereceğiz.”dedi.

Açılışa özel İşletme sahibi Talat Yılmaz açılışa katılan misafirler arasında çekiliş yaparak çok sayıda hediye takdim etti. Royal Aydınlatma Aksesur işyerinin açılışına Çarşamba İlçe Kaymakamı Doç.Dr.Şükrü Yıldırım,Çarşamba Ticaret ve Sanayi odası Başkanı Ahmet Yılmaz,Çarşamba İlçe Müftüsü Cemal Uzun ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılış edilen dualar ve kesilen kurbanın ardından açılış kurdelesi kesilerek hizmete girdi.

HABER:EMİN İNAN

 

AdminAdmin