GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-02-2024 20:24

SBB BAŞKAN ADAYI DOĞAN DAHA HIZLI SAMSUN İÇİN KOLLARI SIVADI

Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, “Daha Hızlı Samsun” için kararlıyız dedi. Başkan Adayı Doğan, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığında yetkililer ile bir araya gelerek Samsun’un ulaşımını daha hızlı hale getirmek için çalışmalarını sürdürüyor.

SBB BAŞKAN ADAYI DOĞAN DAHA HIZLI SAMSUN İÇİN KOLLARI SIVADI

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, ‘Daha Hızlı Samsun’ için çalışmalarına devam ediyor. SBB Başkan Adayı Halit Doğan, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığında Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü yetkilileriyle bir araya gelerek Yat Limanından raylı sisteme, şehir içi ulaşıma kadar bir dizi görüşme gerçekleştirdi.

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, “Daha Hızlı Samsun için kolları sıvadık. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığında, Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü yetkilileriyle bir araya geldik. Samsun’umuzda daha hızlı bir ulaşım için; Yat Limanından raylı sisteme, şehir içi ulaşıma kadar bir dizi görüşme gerçekleştirdik. Samsun’umuzu konuşuyor; daha hızlı ulaşım için durmaksızın çalışıyoruz. Verdiğimiz her sözü yerine getirmek, ulaşımda kalıcı çözümleri hayata geçirmek için kararlıyız! Samsun’da ulaşım ağımızı güçlendirecek, trafiği azaltacak ve konforlu ulaşımı sağlayacak projeler üzerinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Samsunlu hemşehrilerimizi dinliyor, anlıyor; her anlamda daha hızlı, daha ileri, daha güçlü Samsun için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.  Ulaşımda daha hızlı Samsun, teknolojide daha hızlı Samsun, dönüşümde daha hızlı Samsun; emanetimizi, Samsun'u daha öteye taşıyacak her alanda “Daha Hızlı Samsun” diyoruz. Söz verdiğimiz her unsuru yerine getirecek; yerine getiremeyeceğimiz hiçbir vaadi hemşehrilerimize vermeyeceğiz. Bu düşünceyle tüm projelerimizi dikkatlice, şehrimizin ihtiyaçlarını analiz ederek oluşturuyoruz. Samsun’umuz her şeyin en iyisini hak ediyor. Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde bizler de Samsun’umuz için çalışmaya devam ediyoruz. Samsun bizim evimiz; işimiz, aşımız… Samsun’umuzu her anlamda daha hızlı, daha ileri ve daha güçlü bir hale getirmek için kararlıyız” diye konuştu.

AdminAdmin