ÇARŞAMBA
Giriş Tarihi : 18-01-2022 10:26

AK GENÇLİK ÇARŞAMBA’DAN ÖRNEK DAVRANIŞ

AK Parti Çarşamba Gençlik Kolları Teşkilatı, sorumluluklarının bilinci ile çalışmalarını sürdürüyor. Soğuk kış günlerinde yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanları için ilçe genelinde mama dağıtımı yapan Çarşamba Gençlik Kolları Teşkilatı, daha önce de köy okullarındaki öğrenciler için bot ve kitap yardımı yapmıştı.

AK GENÇLİK ÇARŞAMBA’DAN ÖRNEK DAVRANIŞ

AK Parti Çarşamba Gençlik Kolları Teşkilatı, sosyal sorumluluk projelerine ara vermeden devam ediyor. İlçe genelinde etkisini artıran kar yağışı sonrası sokak hayvanlarını unutmayan Çarşamba Gençlik Kolları, yaptığı birçok faaliyetle örnek teşkil ediyor. AK Gençlik Çarşamba, daha önce de köy okullarında okuyan öğrencilere bot ve kitap yardımı yaparak takdir toplamıştı.

Köy okullarına bot yardımı

Sosyal yardım projelerine her zaman devam ettiklerini ve bu sorumlulukla çalışmalarını sürdürdüklerini belirten AK Parti Çarşamba Gençlik Kolları Başkanı Abdulsamet Semiz, “Biz, AK Parti Çarşamba Gençlik Kolları Teşkilatı olarak bulunduğumuz konumun sorumluluklarının bilinci ile imkanlarımız doğrultusunda gençlerimiz, çocuklarımız için çalışmayı sürdürüyoruz. Bu kapsamda Çarşamba’mızda köy okullarını ziyaret edip öğrencilerimize bot yardımı yaptık. Küçük kardeşlerimizin gülen gözlerini görmek, sevinçlerine ortak olmak bizler için çok önemliydi. Köy okullarımıza kitaplar bağışlayıp öğrencilerimizin okumalarına destek olduk, merkeze uzak bölgelerde çalışan öğretmenlerimizi Öğretmenler Günü’nde ziyaret ederek günlerini kutladık. Mahalle buluşmalarımızla da gençlerimizle bir araya gelerek onların taleplerini, önerilerini dinliyor, bu taleplerini Belediye Başkanımıza ve İlçe Başkanımıza iletiyoruz. Yaptığımız bu çalışmalar bir nevi de teşvik ediyor, başka arkadaşlarımızın da böyle güzel projeler yaptığını görünce mutlu oluyoruz. Çalışmalarımızı, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde ülkemizin 2023, 2053 ve 2071 hedefleri doğrultusunda, ilk günkü aşkla durmadan yorulmadan sürdürmeye devam ediyoruz. Bu doğrultuda Çarşamba Belediye Başkanımız Halit Doğan ve AK Parti İlçe Başkanımız Taner Özden’e bizlere her zaman destek oldukları, tecrübelerini bizlerle paylaştığı ve yanımızda oldukları için çok teşekkür ediyorum. Çarşamba’mız için birlik ve beraberlik vurgusuyla bundan sonra da çalışmalarımızı sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

“Can dostlarımızı yalnız bırakmadık”

Tüm canlıların yanında olduklarını ifade eden AK Parti Çarşamba Gençlik Kolları Başkanı Abdulsamet Semiz, “Samsun genelinde etkisini arttıran kar yağısı ve soğuk hava sebebiyle yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarımızı unutmadık. Belediyemizin mama kapları haricinde biz de şehir merkezine uzak noktalarda mama kaplarına ulaşamayan can dostlarımıza ulaşarak mama verdik. Daha önce de ilçemizde mama kapları, kedi evi ve köpek evi oluşturmuştuk. AK Gençlik Çarşamba olarak, Gençlik Kollarındaki arkadaşlarımızla birlikte birçok projeye imza attık. Çarşamba gençliğini nasıl kazanabiliriz, nasıl daha faydalı olabiliriz diye düşünüp bu kapsamda çalışmalar yapıyoruz” dedi.

AdminAdmin