ÇARŞAMBA
Giriş Tarihi : 20-10-2021 18:18

FİYAT ARTIŞINI DURDURUN

                 Çarşamba Şoförler Odası Başkanı Musa Bala akaryakıt zamları ile ilgili konuştu. Başkan bala yaptığı açıklamada son dönemlerde otogaz, motorin ve benzine gelen üst üste zamlar ulaştırma sektörüne büyük bir yara aldırmıştır. Dedi

FİYAT ARTIŞINI DURDURUN

Ulaşım sektöründe çanlar çalıyor

Ulaştırma sektöründe yıllardır talep ettiğimiz ötv siz akaryakıt sorunu halen çözülemezken üst üste gelen akaryakıt zamları maalesef hem yolcu hem yük taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren Esnafların belini bükmüş durumdadır. Akaryakıttaki bu yukarı yönlü eğilim bir an önce süspanse edilmelidir.Zatern şoför sıkıntısı çektiğimiz bu dönemlerde birde akaryakıt maliyetleri ulaşım sektörünü durma noktasına getirecektir.

 Mazot fiyatının litre başında  benzin fiyatını geçtiği , otogazın mazot fiyatına yaklaştıı bir dönemde ulaşım sektöürünü tek bir sistemde idare edebilmek imkansız hale gelebilir.

Akaryakıt fiyatları artık aşağıya eğilim göstermeli

Başkan bala yaptığı açıklama da artık akaryakıt fiyatlarının ivedi bir şekilde aşağı eğilim göstermesi gerektiğini ulaşım sektörünün bir şekilde süspanse edilerek nefes aldırılması ve ötv siz akarkayıtın bir an önce gündeme getirilerek bunun çalışmlarının yapılması gerektiğini söyleyerek sözlerini atamladı.

AdminAdmin